Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha sokat gondolok arra hogy...

Ha sokat gondolok arra hogy az utcán pénzt találok akkor bevonzom ezt?

Figyelt kérdés
Lehetséges? Az irjon aki hisz benne.

2020. jan. 30. 20:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
84%

"Az irjon aki hisz benne."


Akkor minek kérded, hogy lehetséges? Te kijelentetted, hogy csak olyanok írjanak akik szerint lehetséges...


Ezt gondold át újra 🙄

2020. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Inkább dolgozz
2020. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem, a gondolat nem teremt. Az teremt, ha felülemelkedsz bizonyos korlátozó hiteken. Ha 100%-ig biztos vagy abban, tehát semmilyen kétséget nem érzel azzal kapcsolatban, hogy találsz pénzt az utcán, akkor találni fogsz. A korlátozó hit ebben az esetben a kétség.

Csinálj egy tesztet. Gondolj arra, hogy pénzt találsz az utcán, majd figyeld meg azt a rengeteg kétséget, amit utána érzel. Na, azokat a kétségeket kell kiirtanod magadból.

Egy kétség nélküli embernek eszébe sem jut, hogy nem éri el a célját. 100%-ig biztos benne, hogy eléri, és pont ez a bizonyosság hozza el neki a kívánt eredményt. A tudat teremti a valóságot, nem a valóság a tudatot. Most is épp teremted a valóságod, csak épp a kétségeid és korlátozó hiteid mentén.

2020. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

#4 vagyok.

Egyébként Jézus ugyanezt tanította, csak szimbolikába bújtatva.

Ő is megfogalmazta az Univerzum egyetlen igaz törvényét, ami a kauzalitás, az ok-okozat, vagyis maga az, ahogy a tudat a valóságot teremti. Ő azt mondta, hogy a gazdagok még gazdagabbak lesznek, a szegények még szegényebbek. Itt nem a tényleges szegényekre és gazdagokra gondolt, hanem azokra, akik szegénynek és gazdagnak érzik magukat. Ha gazdagnak érzed magad, akkor felülemelkedsz a pénzzel kapcsolatos korlátozó hiteidnek, és azzá is válsz.

2020. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igazából miért nem próbálod ki? Ez nem egy nagy valami, de eszerint a hit szerint nem maga a gondolat, hanem az érzés a lényeg, tehát érezd úgy hogy megtörtént érezd milyen érzés..
2020. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi, fôleg a négyesnek. Egyébként meg dolgozom.
2020. jan. 30. 22:17
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem párszor bevállt.

volt h körömreszelőt szerettem volna s azt is találtam az utcán.

fő h kedves, vidám és művészi légy.

tehát nyugodtan és kedvedre valót rajzolj s fess.

vagy bármit végezz amit nagyon szeretsz.

ha jól érzed magad akkor könnyebb bevonzani.

mintha az égiek látnák h te mijen kedves vagy és kedvedre akarnak tenni.

ezt is mindíg gondolom. utánna meg is köszönöm.

mára kisebb rituálé formájában.

azért mert annyira jól esik az h amire gondolok azt megkapom. nem szeretek hálátlannak tünni.

2020. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én már húszezrest is találtam,pont amikor kellett a pénz.


Figyeld az árkokat.

2020. jan. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha ez így működne akkor minden héten több ezren nyernék meg a lottóötöst.
2020. jan. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!