Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sokan hogy gondolják hogy a...

Sokan hogy gondolják hogy a tudat elhagyja a testet a halál után?

Figyelt kérdés
Bármennyire is gondolkodtam ezen de szerintem ez lehetetlen. Eleve a test arra szolgál hogy életben tartsa a tudatot , és hordozza azt. Az emlékeinket meg nem a tudat tárolja. És akinek eszmélet vesztésre van , annak miért esik ki az az időszak amíg nincs tudatánál? Vagy vannak olyan betegek is akik elfelejtik a családtagjaikat meg azt is hogy kik voltak ők. Ha lenne valami a halál után akkor emlékezniük kéne de ez még sincs így..

2020. febr. 2. 16:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Pontosabban fogalmazva, olyan elme, ami most van nekünk testben, a halál után biztosan nem lesz már.
2020. febr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A halál után kilépsz a testedből, nem próbáltál még asztrálutazni? Én már hagytam el a testem tudatosan egy teknikával, igen hasonlit a tudatos álomhoz de itt kiszálsz a testedből, látod magad,ahogy fekszel az ágyon, nagyon nagy élmény,aztán csak rágondolsz a testedre és már vissza is tudsz jönni :) Ha kell az asztrálutazás teknikája akkor leírom :) Meg a bizonyitási módszert is,ugyanis lehet bizonyitani is az asztrálutazást...Írj privibe ha kell...
2020. ápr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!