Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az univerzum tényleg nem...

Az univerzum tényleg nem hallja meg azt a kétségbeesett, egyetlen vágyamat, amit nap mint nap mantrázok?

Figyelt kérdés
Semmi másra nem vágyom ebben az életben,csak hogy végre szabad legyek.Nap,mint nap könyörgök a jóistenhez,az univerzumhoz,az égiekhez,hogy vegyék magukhoz azt az utolsó alkoholista,láncdohányos élősködőt,aki tönkreteszi az életemet,de semmi nem történik...A jó emberek hullanak,mint a legyek,de az ilyenek élnek és virulnak 70évesen is. Nagyon depressziós vagyok.Tudom,hogy butaságnak tűnik,de aki olvassa ezt a kérdést,megtenné,hogy egy gondolat erejéig üzen a világegyetemnek,hogy teljesüljön ez az álmom? Tényleg nincsenek nagy igényeim,csak hogy új életet kezdhessek végre...
2020. febr. 28. 10:38
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

10# buntudatom lenne hogy nélkülem éhen hal mert beteges és le van szazalekolva

De okoskodj csak meg kacsintgassal

Nyilván kva könnyű az élet úgy hogy vagy magadra gondolsz vagy viselheted a buntudatot egy eleten at

2020. febr. 28. 17:56
 12/22 anonim ***** válasza:
De ezzel sem rajta segítesz, hanem magadon! Azért haljon meg, hogy neked ne legyen bűntudatod meg ne lásd szenvedni?? Látom még mindig nem esett le. 😅
2020. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Inkább türelemért esedezz az égiekhez, hogy a fortélyaid ellenére áldjanak meg téged nagyfokú türelemmel, elfogadással vagy ha ez a verzió semmiként nem passzol neked akkor segítsenek hogy változtathass az életeden. De ne a másét akard elvenni!!
2020. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Az Univerzum nem a te ítéleted végrehajtója!

Más halálát kívánni nem etikus, etikátlan kérést viszont miért teljesítsen az Univerzum?

Az áétalad eltüntetni kívánt személy nem káros az emberiségre, hiszen 10 millió magyarnak nincs útjában!

2020. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Gondolom te öröklöd a láncdohányos kéróját...



Vagy miért nem húzol el onnan mint vadlibák?

2020. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#11


Ahogy Virág elvtárs is mondta az élet nem egy habos torta.


Jogod van meghozni azt a döntést hogy külön válsz tőle.

Ha tiéd a kéró akkor kirakod egy intézetbe ha az övé akkor fogod magad és elköltözöl. Nem lehetsz mások rabszolgája!


Ezt fejben kell rendbe tenni!


Volt olyan rokonom akit hetekig tartó veszekedés árán lehetett csak meggyőzni valami hasonlóról. Teljesen elképesztő volt!


Ő is a lelkiismeret-furdalástól meg a "mit szólnak a rokonok" szindrómától félt.


Nem vagy rabszolga!!!!

2020. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Itt mindenki nagyon okos es azt hiszi hogy tudd mindent

Oke

Kivanom ne kelljen ilyen eletet elnetek

2020. febr. 28. 22:18
 18/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, mi válaszolók elmagyaráztuk neked, hogy te vagy a saját életed kovács a döntéseid révén, és nem ké e tehetetlen cselekvésképtelen személynek lenned a saját sorsod alakítésában, azt .eg főleg nem kéne elvárnod hogy a sültgalamb a szádba repüljön.


Nőlj fel, és legyél felelős érted és a környezetedért, ne minket kritizálj azért mert cselekvőképtelen vagy...

2020. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

18# vannak olyan helyzetek ahol nincs jó döntés csak ha az elet elrendezni...nincs olyan opcio hogy lelepek es eletwm végéig viselem a buntudatot

Anyagilag mindenki olyan könnyen tud dobalozni

Érzelmileg mwg megjobban

Nincs kiutam

Barmennyire nehéz elhinni vannak helyzetek amikbe az ember beleragad

Aki ezt nwm erti meg az nem volt még igazán nehéz helyzetben

Sok ember ilyen helyzetekben lesz öngyilkos

Vagy lesznek mentális problemaik

Ez nem olyan élethelyzet amibe ugy kerultem bele hogy tehetetlen lettem volna

De a kiut csak az ha meghal

Egy rossz emberről beszélünk aki sok embernek artott életében de mégse lehet őt magára hagyni

Intezet meg nem opcio

Megélni alig tudunk

Mindegy

Köszönöm a tanacsokat de az univerzum meg nem hinném hogy különbséget tenne jo es rossz kivansag között

Az csak kapja a jelet. Nem itelkezik. Nincsenek moralis kotottsegei mint nekunk embereknek

2020. febr. 28. 23:32
 20/22 anonim ***** válasza:

"de az univerzum meg nem hinném hogy különbséget tenne jo es rossz kivansag között"

Bérgyilkossá akarod teeni az Univerzumot.

Te eldöntöd, hogy nincs szükség valakire -neked- és az Univerzumot bérelnéd fel, hogy eltakarítsa utadból.

Az Univerzum csak olyat hajlandó megtenni, ami MINDENKI, vagy legalábbis a többség javára válik.

Nem te, én, mi irányítjuk az Univerzumot, hanam az téged, engem, minket.

Aki ezt nem fogadja el, azt bizony RÁKÉNYSZERÍTI a tanulásra!

.

"aki olvassa ezt a kérdést,megtenné,hogy egy gondolat erejéig üzen a világegyetemnek,hogy teljesüljön ez az álmom?"

Mit teszel annak, aki hajlandó erre?

Ismeretlennek, mégy csak önmaga által választott becenevét is titkolónak miért legyk bérgyilkos-társa?

2020. febr. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!