Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A kvantummechanika alátámasztj...

A kvantummechanika alátámasztja a vonzás törvényét, vagy sem?

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem a könyvben is beszél valami kvantumfizikus...
2020. márc. 4. 13:26
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

"A gondolatok mágnesesek, és saját frekvenciájuk van. Amikor gondolkozol, jeleket küldesz az univerzumnak, amelyek mágnességük által magukhoz vonzanak minden hasonló, vagyis ugyanazon a frekvencián rezgő dolgot."

Na nézzük! Elővettel egy iránytűt ami egészen gyenge mágneses hatást is ki tud mutatni, és leraktam magam elé. Elkezdtem erősen gondolkodni, de az iránytű nem jelzett semmit. Még akkor sem, amikor az iránytűre gondoltam. Tehát kísérletileg bizonyítottam az állítás hamisságát. Q.E.D.

2020. márc. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

#31


Érdekes kísérlet volt! :D


Ment a zöld pacsi :)

2020. márc. 5. 02:39
 33/35 anonim ***** válasza:
38%

Érdekes hogy mennyi elméleti fizikus meg neurobiológus írogat ide.

Jah nem, csak a midnent IS jobban tudó okoskodók.

2020. márc. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Miért ne írhatna egy neurobiológus vagy egy fizikus ide?


Speciel nekem szórakoztató kvszünetbe felnézni és olvasgatni a tudomány részt.

2020. márc. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
24%

Az a probléma a tudománnyal, hogy amit nem tud megmagyarázni, annak egyszerűen tagadja a létezését.

A tudomány csak addig működik amíg bizonyítható, a jelenlegi tudásunkkal logikusan megmagyarázható dolgokkal foglakozik.

Márpedig 100-200 év múlva a mai tudomány nevetséges lesz.


Itt van pl ez:

Úgy próbáltak meg információt szerezni, hogy távolba látással megfigyelték az ellenséget.

Maga a jelenség bizonyítottan létezik. De a fizikával nem tudod megmagyarázni, vagyis nem létezik.


[link]



Azon a napon, amikor a tudomány elkezdi tanulmányozni a nem fizikai jelenségeket, az sokkal nagyobb előrelépést fog jelenteni egy évtized alatt, mint az összes előző század együttvéve." - Nikola Tesla


És Tesla okos ti meg buták vagytok.

2020. márc. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!