Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A halál megérzése?

A halál megérzése?

Figyelt kérdés

Tudna nekem valaki segíteni ? Az a problémám hogy egy két éve elkezdtem figyelni magamat. Azt tapasztaltam hogy vannak olyan napok amikor nehezen imádkozok, vagyis olyan érzésem volt hogy ennek az imának sose lesz vége meg hogy belezavarodtam az egészben és hogy be tudjam fejezni nagyon koncentrálni kellett hozzá . Általában amikor ilyen adódik egy két napon belül hallom hogy meghalt egy ismerősünk . Nagyon kezd a lelkemre menni ez az egész. Múltkor megmondtam anyámnak hogy valaki meg fog halni ez volt Dec 21.-én, karácsony utána egy rokont kellett temetni.


Esetleg van más is aki ilyet tapasztal? Hogy "szoktattad" le magadat erről ?



2020. márc. 4. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valaki nagyon közel állt hozzád lélekben, akkor lehetsz olyan érzékeny ember, hogy megérzed azt, amikor haldoklik vagy meghalt. Rgyébként a többi - átlagos esetben - csak szinkronicitás.
2020. márc. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne hidd azt, hogy neked van befolyásod mások halálára. Még véletlenül se generálj bűntudatot emiatt. (Nem tűnik úgy az írásodból, de ki tudja?)


2. El kell ezt fogadnod. Ez az élet rendje. Te csak "értesülsz" erről egyfajta módon.

2020. márc. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!