Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hiszitek h a halott szülő...

Hiszitek h a halott szülő szelleme vigyáz rátok?

Figyelt kérdés

Nemrég halt meg apukám. Először nem éreztem semmit, most pár hétre rá tudom csak megsiratni.


Hisztek abban ha meghsl vki akkor a szelleme vigyáz rád. Én nem hiszek most még ebben,később lehet fogok. De egyenlőre istenben is elvesztettem a hitem..


Azt is megirhatjátok,ki hány évesen vesztette el szüleit.



2020. febr. 4. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem hiszek ebben, de amikor nagypapám meghalt, nagyon is akartam hinni benne. Őszintén, azóta is van, hogy beszélek hozzá, nem tudom hallja e (valószínűleg nem), de engem megnyugtat, ha elmondhatom neki, ami éppen bánt vagy örömet okoz.


Egyébként azon az estén, amikor elment, később amikor már elaludtam, arra riadtam fel, hogy valaki végigsimítja a karomat :) Fogalmam sincs mi volt vagy mi történhetett, de annak ellenére, hogy nem hiszek az ilyen dolgokban, akkor úgy éreztem hogy így köszönt el tőlem.


Kitudja mi az igazság. Részvétem apukád miatt.

2020. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Hogyan vigyázna? Ha tudna, akkor az egyén amúgy is érzékel más entitásokaz is avagy az angyalod, aki kb 9szer bölcsebb mint az átlag ember, bölcsebb, mint jézus,.. is tud bőven segíteni.

Meg az embernek van jobb dolga is, mint kísérni valakit vagy 20-30 évig, amíg az meg nem hal.

2020. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Xigyázása kimerül abban, hogy jóelőbb megfanította veled: mindíg megfontoltan kell cselekedned, magadnak kell vigyáznod magadra!

Légy figyelmes és korültekintő, mindent kellő megfontolás után tégy, úgy, ahogy elhúnyt apád tanította neked.

Ez az ő vigyázása.

2020. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Magában a spirituális világban, vagy felsőbb világban hiszek és már tapasztaltam is sokszor. De hogy a szülők szelleme vigyázna, nem. Ha lenne ilyen, akkor anyukám az első sorban lett volna, mert ezt még mondta is amíg élt és imádott is engem. Aztán halála után semmi róla, abszolút semmi. Egyébként 19 éves voltam, amikor meghalt.

Vannak akik vigyáznak ránk, igen. De ezek nem emberi szellemek.

2020. febr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos gyermekded gondolat, azert en nem pont ebben hiszek. Nem hiszem hogy a lelek az itt maradottakra “kellene vigyaznia” hitem szerint ez nem igy mukodik. De azert ez is aranyos. Gyerekkoromban enis igy hittem még.
2020. febr. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen biztos, hogy vannak angyalok akik vigyáznak ránk, nekem volt már egy pár majdnem baleset lett a vége pillanatom...


Az "alvó" rokonok is tudnak segíteni lélekben, ha fentről Isten engedi őket..

2020. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
..én úgy gondolom nekem a nagyapám segített, de ez csak egy olyan belső megérzés..
2020. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
67%
Ezt nem hiszem
2020. febr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem édesapád elvesztése miatt!

A gyász feldolgozásának, elfogadásának megvannak a fázisai, különösen ha valamelyik közeli hozzátartozó ment el.


Akár vannak szellemek, akár nem, élj úgy, hogy ha mégis lát valahonnan akkor büszke legyen rád!

2020. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Sokkal jobb dolog van annál, hogy itt sínylődjön még vagy 40-50 évet.
2020. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!