Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nálunk járt a lelke?

Nálunk járt a lelke?

Figyelt kérdés

Nemrég meghalt egy rokon. Lefeküdt aludni és reggel holtan tálaltak rá.

Én aznap este nyugtalan voltam, nyomás volt a mellkasomban. Éjjel 2 körül aludtam el, de nagyon rossz érzéssel.

Reggel felébredve nagyon ideges voltam. Hétvége volt, így sokáig ágyban voltam és folyton a rokon járt az eszemben. Már a férjem is kiborult tőlem, hogy másról sem beszélek csak róla és a haláláról. Ebéd után jött a telefon. Amikor ment a férjem telefonért, mondtam, hogy meghalt a rokon, azért hívnak. És valóban azért. Utána megnyugodtam és már nem volt annyira rossz kedvem.

Mással volt már ilyen? Nem volt semmi előjele a halálának. Nem volt beteg és annyira öreg sem.



2020. febr. 25. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
9%

Minden, amit a lélek alatt értesz, múlandó illúzió. Mit értesz a rokonod lelke alatt? A nevét, a személyiségét, a fizikai vonásait? Ezek mind a születése után keletkeztek, tehát ahogy létrejöttek, úgy meg is semmisültek.

Nincs senkinek lelke, hanem minden a lélek. Minden ember, növény és állat az egy lélek. Ha neked van lelked, akkor most ki vagy? Te te vagy, vagy a lelked vagy? Csak az egyik lehetsz.

2020. febr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megérezted, vagy ő jelzett neked ezen a módon, ilyenek elő szoktak fordulni azoknál akik fogékonyak ilyesmire, nekem is történt már nem is egyszer.
2020. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem úgy tűnik, mintha túl nehezen távozott volna a világból, lehunyta a szemét, majd szépen meghalt. Nem úgy hangzik, mintha a lelke hátramaradt volna, csupán elköszönt tőled.
2020. febr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utána való pár napban még "éreztem" , de lehet csak bepánikoltam.😁

Nem igazán foglalkoztatott előtte ez a téma, de most nem értem, mi történt.

Köszönöm a válaszokat.

2020. febr. 25. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Tudat alatt "megérezted", hogy el fog menni, aggódtál érte ezért minden külső jelet a "lelke hatásának" érzel. Főleg utólag belegondolva, ez a gyászfeldolgozás egyik része ("jeleket" keresel). Részvétem a rokonodért!
2020. febr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1987-ben történt. Szüleim elváltak apám alkoholizmusa miatt de egy házban éltünk. Én három hétre az akkori NDK-ba mehettem tanulmányi kirándulásra. Mikor elindultam apu jól volt ,bár előtte már sokszor kezelték alkohol és máj problémákkal, de indulásomkor semmi aggasztót ,különöset nem láttam rajta. Bács-Kiskun alsó harmadából kiutaztunk kelet-német országba. (nem kis távolság) A második héten a munkásszálló szobájában hülyéskedtünk beszélgettünk osztálytársaimmal mikor egyszer csak le kellett ülnöm. Valami át suhant rajtam, talán egy hűvösebb bizsergető érzés volt. Többen voltunk a szobában. Leültem és azt mondta : Most halt meg apám. egy pár másodperc múlva semmi nem volt az érzésből. Mikor haza jöttem anyum fogadott ,hogy apu meghalt. Vissza következtettem az időpontot és kb stimmelt.

Hát csak ennyi.

2020. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!