Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez ugye mindenkinél van és...

Ez ugye mindenkinél van és még ha nem is akarja de előjön? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ha megyek/megyunk aludni ugye elképzeljuk a saját világunkat lépéseinket most nem az álomra gondolok hanem amikor megyek aludni nem tudok úgy aludni hogy ne képzeljek el valamit egy dolgot akár azt is hogy egy luxusautót vezettek és velem van a legjobb nő/pasi.

Ez csodálatos de egyben érdekes dolog a világban szerintem hogy bármit el tudunk képzelni és álmodni is tudunk!

Veled/Veletek is ez van álom előtt elképzeltek dolgokat?

Velem mindennap amikor aludni megyek egy jobb világot képzelek el egy PARADICSOMOT ahol Béke és Szeretett van,de ugyanúgy vannak rossz,szerelmes,vicces és egyéb fura dolgok amit az agyunk kivetít elalvás előtt!

16/F

Az élet egyetlen – ezért vedd komolyan!

Az élet szép – csodáld meg!

Az élet boldogság – ízleld!

Az élet álom – tedd valósággá!

Az élet kihívás – fogadd el!

Az élet kötelesség – teljesítsd!

Az élet játék – játszd!

Az élet vagyon – használd fel!

Az élet szeretet – add át magad!

Az élet titok – fejtsd meg!

Az élet ígéret – teljesítsd!

Az élet szomorúság – győzd le!

Az élet dal – énekeld!

Az élet küzdelem – harcold meg!

Az élet kaland – vállald!

Az élet jutalom – érdemeld ki!

Az élet élet – éljed! (Teréz anya)


Elvárni a világtól, hogy igazságos legyen veled, mert jó vagy, ugyanolyan, mintha azt várod egy bikától, hogy ne támadjon meg, mert vegetáriánus vagy. (Dennis Wholey)


2010. júl. 24. 21:29
1 2
 1/20 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
27%
Ezt csak én nem értem?
2010. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

én értem. Én csak ugy tudok elaludni ha elképzelek valamit amit akarok. Beleképzelem magam egy más világba és ezen szoktam elaludni.

13/L

2010. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Természetes hogy ezekre gondolsz elalvás előtt. És nagyon is jó dolog. Mindig csak arra gondolj amit szeretnél. Mert ha már megvan a fejedben akkor idekint is meglesz. Ajánlom neked a Titok cimű filmet. Te vonzod magadhoz a jó dolgokat csak még nem is tudod hogy mit csinálsz. A filmből válaszokat kaphatsz.

19/l

2010. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem vagyok meleg!!!!!

Csak tudni szeretem volna mi erről a véleményetek de mindig voltak és lesznek olyanok akik másokat hulyének néznek!

Lehethogy nem kellett volna megkérdeznem de már késő!

2010. júl. 24. 22:06
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

első: ettől még nem kell annak lennie...


velem persze, hogy így van :D álmodozni a legjobb, éljen a fantázia :D

2010. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
természetes altató:)
2010. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ma 21:54 Köszönöm a film ajánlatott majd megnézem!
2010. júl. 24. 22:17
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
az addig okés, a kérdésed első fele érthető volt, azzal egyet értek, én is mindig szép dolgokról álmodozom elalvás előtt. De ehhez minek kellett az a rakat idézet?
2010. júl. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hogy legyen mit kérdezned! X)

Azért írtam idézeteket hogy ne legyen túlságosan ures az oldal,na meg szeretem az idézeteket remélem megértesz.

2010. júl. 24. 23:40
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is próbálkozom előszőr szépekre gondolni,hogy hátha talán azon a szálon szépeket álmodok. Aztán mikor felébredek és visszagondolok mit álmodttam,az álltalába arról szól hogy megölök valakit vagy épp több személyt X/ ....álltalába nőket. Tutom,tudom...agyturkász...
2010. júl. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!