Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez ugye mindenkinél van és...

Ez ugye mindenkinél van és még ha nem is akarja de előjön? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ha megyek/megyunk aludni ugye elképzeljuk a saját világunkat lépéseinket most nem az álomra gondolok hanem amikor megyek aludni nem tudok úgy aludni hogy ne képzeljek el valamit egy dolgot akár azt is hogy egy luxusautót vezettek és velem van a legjobb nő/pasi.

Ez csodálatos de egyben érdekes dolog a világban szerintem hogy bármit el tudunk képzelni és álmodni is tudunk!

Veled/Veletek is ez van álom előtt elképzeltek dolgokat?

Velem mindennap amikor aludni megyek egy jobb világot képzelek el egy PARADICSOMOT ahol Béke és Szeretett van,de ugyanúgy vannak rossz,szerelmes,vicces és egyéb fura dolgok amit az agyunk kivetít elalvás előtt!

16/F

Az élet egyetlen – ezért vedd komolyan!

Az élet szép – csodáld meg!

Az élet boldogság – ízleld!

Az élet álom – tedd valósággá!

Az élet kihívás – fogadd el!

Az élet kötelesség – teljesítsd!

Az élet játék – játszd!

Az élet vagyon – használd fel!

Az élet szeretet – add át magad!

Az élet titok – fejtsd meg!

Az élet ígéret – teljesítsd!

Az élet szomorúság – győzd le!

Az élet dal – énekeld!

Az élet küzdelem – harcold meg!

Az élet kaland – vállald!

Az élet jutalom – érdemeld ki!

Az élet élet – éljed! (Teréz anya)


Elvárni a világtól, hogy igazságos legyen veled, mert jó vagy, ugyanolyan, mintha azt várod egy bikától, hogy ne támadjon meg, mert vegetáriánus vagy. (Dennis Wholey)


2010. júl. 24. 21:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csak úgy gondolkozom, hogy mit rontottam el az életembe eddig, és hogy tegyem jóvá... végül el alszok:)
2010. júl. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem képzelek el azonos nemueket..NEM VAGYOK meleg!


MINDENKI SAJÁT MAGÁBÓL INDUL KI!

2010. júl. 25. 09:12
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Ne foglalkozz velük, idióták :) ne vedd fel, mert attól nem leszel több...


A Titok filmet tényleg nézd meg, le fogsz döbbenni, hogy tudattalanul is de használod a törvényt :)

És legyél magadra büszke, sajnos sokkal több a faragatlan, csak az anyagi világgal foglalkozó pasi, kevesen vannak, akik képesek a dolgok mögé nézni...(lásd egyes reagálások)


Ne változtass a nézőpontodon, maradj ugyan ilyen érzékeny a világra, és nézd meg a filmet :)

Minden jót!

24/L

2010. júl. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

A titok tényleg jó, itt meg is tudjátok nézni:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
Tényleg nagyon jó, átalakulsz mágnessé és vonzodj majd amit szeretnél. Ilyen egyszerű a világ, nem kell itt túlbonyolítani semmit :)
2010. júl. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Helló.


"Ez csodálatos de egyben érdekes dolog a világban szerintem hogy bármit el tudunk képzelni és álmodni is tudunk!"


S ha még tudnád az igazat, hogy áldanád az "eget". :)

A jobb világ pedig itt van helyben, csak úgy kell megélni az ébrenlétet is mint az álmot, ehhez viszont nem árt egy alaptudás. Buddhát idézném, és nagyon igaz a mondás.


"A boldogsághoz nem vezet út, mert az út maga a boldogság"


s ezt kiegészíteném annyival, hogy természetesen előbb észre kell venni, hogy az úton állsz.

Egy dolgot pedig jó ha tudsz...a tiszta szeretet, az önzetlenségen alapszik, amiben pedig nincsenek vágyak(hiszen minden tökéletes számodra)...nincsenek negatív tulajdonságok, amik ugye az önzésben összpontosulnak...szóval gondold át azt a luxusautó és jó pasi/csaj fantáziálást, mert egy autó csupán múló boldogságot adhat, az örökkel szemben, és csak szenvedéshez vezet, ha vége...egy másik személy "birtoklása" pedig kőkemény önzés. Ezt nem bántásból mondtam, csak szóltam, hogy tudd.

A Teréz anyás idézeted pedig tanulságosak, és azt tanítják, amit én is felvezettem neked. Érdemes a mélyére nézni.


ui.: Az élet is egy álom igazából, csak szabályosabb, mint alvás előtt. Minden olyan, amilyennek megéljük...tehát óvatosan a gondolatokkal, és a hozzáállással, ugyanis a mentalitás a mérvadó, a gondolat az alapja mindennek...:)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én is így alszom el:) Örülök, hogy vannak még normális emberek! Korod ellenére nagyon komoly a gondolkozásmódod :) így tovább!
2010. júl. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
23%
Van mikor csak hagyom, hogy kialakuljon, és ilyenkor ha már szundítok és felriadok valamire, akkor rendszerint az utolsó pár dolog, amire emlékszem, valami nagy-nagy zagyvaság, igazán téves összefüggéseken alapuló, sosem volt információrengeteg :) vagy máskor egészen gyönyörű zene, megint máskor fortyogó szinesztéziák... Így próbáljon az ember bosszankodni azon, ami felriasztotta, mi? :)
2010. júl. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Veled/Veletek is ez van álom előtt elképzeltek dolgokat?"

Igen, alvás előtt átgondolom az aznapot, vagy az éppen aktuális feladatot, ami foglalkoztat mostanában, és arról fantáziálgatok, hogyan lehetne jobban, mire is vágyom igazán, mit is akarok.

(+még letisztítom az aurámat.)

Kell egy átmenet az ébrenlét és az elalvás előtt, szerintem erről beszélsz. Ha megadjuk ezt az átmenetet és nem "hullafáradtan" az égyba zuhanunk, akkor kiegyensúlyozottabbak vagyunk.

Az elmúlt 2 évben, amióta gyermekem van, persze máshogy zajlik az elalvás, nem ilyen zökkenőmentes, emiatt ált. eddig nem sikerült átadni magam ennek az érzésnek.

2010. júl. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Megnéztem a Titok filmet már értem a titkot :)

Ez volt az egyik legjobb film amit valaha egész életemben is láttam igaz dokumentum volt de ezvolt a legjobb Köszönöm a filmajánlatott!

:) :D

2010. júl. 28. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!