Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek a halál utáni...

Ti hisztek a halál utáni életben? Milyen formában?

Figyelt kérdés

Nem különösebben izgatott eddig a téma, szkeptikus voltam. Úgy gondoltam, ha meghalunk, meghalunk, nincs utána semmi, olyan, mint amikor alszunk, de nem álmodunk - nem tudunk semmiről.


Tegnap viszont el kellett altatni az idős cicámat, akit elmondhatatlanul szerettem. Egyszerűen nem bírok beletörődni, felemészt a hiánya, és képtelen vagyok azzal a tudattal élni, hogy ő már nincs. Borzasztóan hiányzik, és annyira jó lenne tudni, hogy tényleg van egy másik oldal, ahol ő most boldog, és egyszer újra látom, ahogy a többi állatomat és természetesen azokat az embereket is, akiket szerettem.


Ti ebben hisztek? Mivel magyarázzátok? Ha hisztek benne, szerintetek mi van odaát?


2020. márc. 19. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok mindent lehet elképzelni.. Én úgy vélem h szimulációban vagyunk mint a Matrixban. Mire meghalunk felébredünk. Nem hinném h semmivé foszlik halál után.
2020. márc. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ugyan abban hiszek mint amit az első írt.

Egyébként ettől függetlenül vallásos vagyok ima meg nyugtat imadkozz érte.

2020. márc. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszek az ilyenbe. Aki esetleg már beszélt ilyenről, kissé elvont személyiség.
2020. márc. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Egyre kevésbé hiszek benne, de van sok jó film a témában!
2020. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Neked (az egódnak) valóban nem is lesz semmi. De mivel te nem az egód vagy, hanem az az élet, ami az embert működteti, így mégse semmisülsz meg.
2020. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én hiszek, mert megnyugtató, hogy ha meghalok, lesssz tovább is...hogy így lessz vagy sem az majd kiderül
2020. márc. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én hiszek benne és pár napja néztem meg egy filmet ami az egyik leghíresebb médium elmondása alapján készült. Nekem tetszett és ha valakit érdekel itt egy link a filmhez:

https://www.youtube.com/watch?v=XIpl8q26xDI


Sajnos feliratos de így is tetszett :)

2020. márc. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Odakerülök Isten elé, aki egy idős szakállas férfi testben látható, és elővesz egy naplószerű könyvet, amibe vezetve van milyen koromban milyen voltam, miket csináltam ami jó és rossz egyaránt és azt mind felolvasása amit halálomig csináltam, amilyen voltam és az alapján eldönti menny, pokol vagy tisztítótűz.
2020. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sztem a halál után csak érzéketlenné válik a testünk. Olyan mint a alvási bénulás. Az agy nem biztos hogy teljesen leáll. Vagyis meglehet hogy érezzük ahogy boncolnak, mosdatnak, hűtenek stb. Mindent érzékelünk de a testünk nem tud reagálni. Talán mondjuk a hamvasztás után szűnik meg minden érzékelés.


Összeségében azért felek a haláltól , mert mondjuk addig a két hétig amíg tárolnak az lesz a legnagyobb kín. Hogy észnél vagyok de a testem mozdulatlan.

2020. jún. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!