Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Segítség, mi ennek a "jelenség...

Segítség, mi ennek a "jelenségnek" a neve?

Figyelt kérdés

Egyszer olvastam, de elfelejtettem, hogy mi a neve annak a jelenségnek amikor a világba, legyen az amerika, történik egy katasztrófa, amibe nagyon sokan szörnyű kínok között meghalnak,

és ezt akár európa érzékenyebb emberei is "megérzik". Nem tudják mitől, de hírtelen rosszkedvűek, levertek lesznek, majd ha bekapcsolják a tv-t látják a szörnyűséget. Köszi.


2020. márc. 21. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Intuicióra gondoltál?
2020. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lehet.
2020. márc. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Intuíció. Esetleg a prekogníció is valamilyen szinten.


A jövőbe látás (prekogníció) esetében valamilyen úton-módon bepillantást nyerünk a jövőbe, míg a balsejtelem egyfajta rossz előérzet nem múlik el. Mint a legtöbb technika esetében, itt is meg kell tanulnunk minél pontosabbá tenni az ösztönös megérzéseinket. Ennek a legjobb módja, ha odafigyelünk rájuk, s a sugallatoknak megfelelően cselekszünk. A balsejtelmek lehetnek egészen hétköznapiak, de hátborzongatóak és jelentőségteljesek is.

2020. márc. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Telepátia, nem a konkrét gondolat "megy át", hanem a negatív érzések fájdalom.
2020. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!