Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Minek írnak "válaszokat" az...

Minek írnak "válaszokat" az ezotéria témában akik szerint ezek a kérdések mind hülyeségek? Ők nem tudják, hogy ez alapján csak egy dolog derülhet ki, hogy ők hülyék?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Miért lenne hülye, mert nem hiszi el ezeket a dolgokat? Csak attól, hogy valakinek más a nézőpontja, nem jelenti azt, hogy esetleg nincs igaza, vagy ne tudná értelmesen, logikusan megérvelni azt, amiben hisz. Hülyének lenni egészen más.


Amúgy azért szólnak hozzá, mert szabadon megtehetik az oldal szabályai szerint. A bármilyen dologban vakon hívőkre pedig káros, ha buborékban élnek és nem látnak túl a saját korlátaikon. A zárt közösségek szektásodnak, és mindenki tudja, hogy mi lesz akkor, ha ezek az emberek elzárkóznak a külvilágtól, és vagy radikalizálódnak, vagy megisszák a kool aid-et.

2020. ápr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert oda írok választ, ahova csak akarok.
2020. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem arról kérdeztem, hogy szabad-e válaszolni az ezotéria kérdésekre olyanoknak akik szerint hülyeség mind. Hanem, hogy mi értelme.


#1

"akik szerint ezek a kérdések mind hülyeség" - Nem gondolod, hogy bőven elég társadalmi merítés az "elszektásodás" ellen azok tábora akik szerint nem minden hülyeség itt?

2020. ápr. 10. 17:16
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Aranyos vagy.

Egyszerűen lehülyézed a veled egyet nem értőket.

Talán kéedezzük meg a kérdés kiíróját, hogy milyen választ szeretne - és az szerint alkossuk meg véleményünket?

Szerinted értelmes dolog venni egy csomag tarot-kártyát, kivetni, aztán itt kérdezgetni, hogy mit jelent?

Ezt bizony nagyon sok "nemhülye" kérdezi.

Az itt önmagát ezoterikusnak tartó ezeken az oldalakon szerezték "tudásukat", vak vezet világtalant - és a hozzá nem értő akarja a többieket okítani.

2020. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#3 A szövegértelmezés neked nem sikerült.

Az írtam: "hogy ez alapján csak egy dolog derülhet ki, hogy ők hülyék".

Nem írtam hogy hülyék, max. azt hogy más tanulsága nem igazán lehet annak, hogy az ezotéria rovatokban olyan válaszoljon aki szeret itt csak hülyeségeket kérdeznek.

2020. ápr. 10. 17:35
 6/14 A kérdező kommentje:

Tarót: Amúgy nagyon keveset tudok a tarot kártyáról. Kis- és nagyárkánum, Hermésztől eredeztetik és ennek egy-egy részéből ered a francia és svájci vagy magyarkártya.

Nem hiszek a kártyáról jóslásban. De fogalmam sincs, hogy amúgy lehetséges-e. Alapvetés: Ha azt tapasztaltam volna, hogy müködik, a kártyából jóslás akkor esélyem lehetne bízonyitani. Már, ha szándékomban állna.

De azt, hogy senkinek, vagy a hozzáértőknek nem működik. Na azt itt képtelenség lenne bízonyitani.

2020. ápr. 10. 17:45
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
A fogalmazásod olyan mint egy másodikasé, és csodálkozol hogy senki nem érti mit akarsz? 😆
2020. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
Az univerzum küldött, tanítótokul.
2020. ápr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8 Ez elég ezoterikusnak hangzik. Szóval mások csak hülyeségeket kérdeznek, de te kiválasztott tanító vagy? :D


Kissé tényleg pongyolán írtam.

2020. ápr. 10. 18:09
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg arra gondolsz, hogy az ezoterikus szemléletű embereket hülyéknek tartják az ilyen materialista hozzászólók, hát ez sajnos részben igaz. Nézd meg úgy általában az ilyen hozzászólásokat, egyesek sajnos nyíltan lehülyézik az ezoterikus nézetűeket, meg bolondnak tartják őket. Sőt, akadnak olyanok is, akik még pszichiátriával is jönnek.


Én értem, hogy mindenkinek joga van írni bármelyik kategóriába, de ez már sok, amit ezek művelnek! Az ilyen hozzászólásokat törölni kellene, mert ezek már egyértelműen sértőek. Persze gondolom vannak, amiket törölnek is.


Ha valakit ennyire nem érdekel ez az egész, akkor joggal vetődik fel a kérdés, hogy vajon minek írnak ide? Csak azért, hogy kötekedjenek? Egyesek meg gúnyolódnak, viccelődnek is. Az ilyen trolloknak sincsen itt a helyük.


Én sem írok olyan kategóriákba, ami nem érdekel, sőt rá sem kattintok. Szerencsére az ide író nem ezoterikus szemléletű emberek között vannak normálisak is, sőt a többség az talán ilyen. Akikről írtam, azok a szélsőséges esetek.

2020. ápr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!