Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a helyes? Egész életben...

Mi a helyes? Egész életben keményen dolgozni szép hazát/autót venni vagy élvezni az életet?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtató, akinek van kedve segítsen..

22/N


2020. ápr. 13. 20:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%

Az kemeny hogy 8-as mindenkinkepontozta eddig, kiveve engem, mikozben rohadtul igaza van.

Sokkalmbomdogabb voltam szegenykent, mint most milliomoskent.

Hulyeseg hogy inkabb sirok egy merciben mint egy ladàban.

2020. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az elsővel megteremteni a másodikat, egy megfelelő munkával, amit szeretsz/tudsz végezni, talán lehetséges, de nem biztos, hogy Mo.-n.
2020. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nos, a szerelemből nem élünk meg. Az múlandó.De spórolni azt viszont tudni kell.Mert nem mindenki tud. Van, akit kihasználnak szerelem címszóval a pénzét elszórják. Pedig, ha egyedül élne sokkal több maradna a fizetésből. Erre mindig csak a végén jövünk rá, amikor üres zsebbel, kihasználtan szakítanak vagy lecserélnek egy jobb, fiatalabb nőre.Akkor jövünk rá csak, hogy de kár, hogy nem láttam előre a szerelemtől.Az első a helyes természetesen.Amiért én megdolgozok, annak a gyümölcsét én élvezzem és ne akárki más.
2020. ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az arany középutat kell megtalálni. Mivel anélkül nem tudod fenntartani az életed hogy pénzt szereznél ezért kénytelen dolgozni az ember. Viszont emellett vannak vágyaid és vannak dolgok amik boldoggá tesznek.

Én azt mondom hogy csináld azt ami boldoggá tesz és ami jól esik (ameddig másnak nem ártasz ezzel) és dolgozz annyit hogy meg tudd mind azt csinálni ami boldoggá tesz. Tegyük fel az az álmod és az tenne boldoggá ha lenne egy szép luxusautó gyűjteményed, tengerparti nyaralód, stb stb. tehát a kényelem és a tudat hogy szinte bármit megtehetsz. Akkor dolgozz sokat. Ha neked annyi kell hogy a barátaiddal lehess és bulizhass és nem érdekelnek az anyagi javak akkor fölösleges arra pazarolnod az idődet hogy milliomost csinálj magadból.

Dolgozz annyit amennyit kell aztán használd fel a maradék idődet bulizásra.

2020. ápr. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azért pontoztak le az emberek, mert ostobák. De ez nem az ő hibájuk. A 8-as válaszoló voltam.
2020. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
8as szóval több órabért kapol vagy mi?
2020. ápr. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló. Nem fogtad fel a lényeget. 8-as válaszoló voltam.
2020. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!