Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ennek mi az oka, nagyon félek?

Ennek mi az oka, nagyon félek?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, fogalmam sincs hova kategorizálhatnám ezotérián belül ezt a kérdést, így az egyebet v@lasztottam.

Annyi röviden a történet, hogy tegnap este beszéltem egy barátommal aki elmondta, hogy folyamatosan hangokat, lépteket hal a ház@ból,illetve alvásparalízise volt. Én ugyebár nevetve reagáltam akkor ezekre, hiszen én hatalmas horror rajongó vagyok, szinte minden nap horror filmeket nézek már évek óta, soha nem volt egy negatív álmom se, de csak egy apró félelmem sem. Most azonban, hogy beszéltem ezzel a személlyel és lefeküdtem aludni, óriási nagy félelem lett rajtam urrá. A gyomrom megfeszült és muszáj voltam benyomnom a telefonom mert annyira nyugtalanító érzés árasztotta el az egész testem, hogy egyszerűen képtelen voltam az alvásra koncentrálni. Folyamatosan úgy érzeztem mintha figyelnének, mocorgást hallok, azt várom mikor kezdődik az alvásparalízisem (amely sose volt még) és emellett rengeteg horror filmek rémképe most mosódik egybe. Egyszerűen nem tudom leírni azt a gyomorgörcsöt illetve nyugtalanító érzést amit most érzek. Szinte már majdnem sírva fakadtam a félelemtől. Most, hogy benyomtam a telefonomat elmúltak ezek. Ennek mi az oka? Évek óta nézek ilyen filmeket, minden egyes éjjel mosolyogva, a legnyugodtabban tértem nyugovóra és azt éreztem, hogy nálam senki sem lehet felszabadultabb. Most meg, hogy este beszéltem ezzel a lánnyal, minden megváltozott.

Mi ez? Úgy érzem magam mint egy beteg, pszichiátriára való beteg.



2020. ápr. 17. 04:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beparáztatott a csaj, ennyi.
2020. ápr. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akarva-akaratlanul beszélgetésed járt eszedben.

Bebizonyítottad magadnak, hogy a félelem megteremti a félelem tárgyát.

2020. ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Egyébként miután kiírtam a kérdést elmúlt minden.

2020. ápr. 17. 09:19
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Sok negatív energia lehet abban az ismerősödben. Kicsit olyan ez, mint amikor valaki energia vámpír. De lehet az is, hogy rajta van valami entitás. Az ilyen emberek is hagyhatnak zavaró érzéseket maguk után.
2020. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4 Kétlem, mert 5 éve ismerem és sose volt ilyen. Most fordult elő először. Pedig elég sűrűn dumálunk

De azért köszönöm szépen neked is :)

2020. ápr. 17. 18:09
 6/7 anonim válasza:
Régen én is rengeteg horror meg thriller filet néztem, szerettem nézni őket meg sosem féltem. Es aztán egyszer csak el kezdtek éjjel pánik rohamjaim lenni, arra ébredtem hogy 170 el ver a szivem. Rengeteg kivizsgálás után minden leletem negatív lett. Azóta is vannak néha éjjeli pánik rohamaim a semmiből. Hát mondanom se kell hogy többet soha nem fogok horror filmeket nézni, nem azért mert félek tőlük hanem mert rossz hatással vannak rám éjszaka
2020. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hálistennek azóta se volt ilyen pánikroham attól függetlenül, hogy nem hagytam abba a horror filmek nézését.
2020. júl. 14. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!