Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen megmagyarázhatatlan...

Milyen megmagyarázhatatlan (paranormális) dolgok történtek már veletek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 26. 19:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Átrepült a fejem felett egy tárgy.


Teszteltem, fizikai lehetetlenség hogy magától oda kerüljön ahová esett.

2020. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
17%
Amit paranormális dolognak vélnek az emberek az mind megmagyarázható. Maximum információ hiányában nem tudjuk ezt megtenni
2020. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

#2 Hogy kerül egy tök átlagos játékfigura (semmilyen szerkezet nincs benne) a kikapcsolt (nem volt áram alatt) tévé tetejéről a szoba túloldalára úgy, higy senki nem nyúlt hozzá?


Később próbáltam lelökdösni, de erőteljesebb taszítás hatására sem került még a közelébe sem a szoba túloldalához. Ahhoz mindenképp dobni kell.

Plusz a fejem felett repült át


Hang nélkül történt (azaz csak a landolásnak volt hangja), a tárgyon sem történt semmi elváltozás (hőmérsékletváltozás, deformálódás...)

2020. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
21%
Én teljesen hiszek a szellemekben/démonokban, már idéztem, és megjelentek
2020. ápr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
#4 nagy vonalakban le tudnád írni, hogy mi történt, mit láttál?
2020. ápr. 27. 16:23
 6/24 anonim ***** válasza:
26%
Mondom. Nincs elég információd a történtekről ezért nem tudod megmagyarázni. Nem kell egyből szellemre fogni azért mert nem tudsz valamit
2020. ápr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
#6 Szó szerint megvizsgáltam mindent, számba vettem az összes lehetőséget, és nincs rá logikus magyarázat.
2020. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
16%
Tehát akkor egyértelmű hogy szellem volt? Arra van bizonyíték és logikus magyarázat? Mert szerintem pont annyi van mint arra hogy valaki ma házban megfogta és hozzád dobta.
2020. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Kivéve hogy szellemek létezéséről a mai napig nem tudni, tehát arra mégis csak kevesebb az esély
2020. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Teljesen jót írt, mivel megmagyarázhatatlan dolog történt vele. Függetlenül attól, hogy mi volt a valós magyarázat rá. Mivel nem talált rá magyarázatot, teljesen jó a válasza a kérdésemre. Ellenben a te kötekedéseddel. Nem azt mondom én sem, hogy bármi ami paranormálisnak tűnik, az szellem vagy démon vagy akármi, csak kíváncsi vagyok ilyen tapasztalatokra. Általában szeretek mindent logikus oldalról megközelíteni, de velem is történt már olyan, amit nem tudok hova tenni.
2020. ápr. 27. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!