Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen megmagyarázhatatlan...

Milyen megmagyarázhatatlan (paranormális) dolgok történtek már veletek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 26. 19:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
#8 Talán feltűnt volna ha valaki ott van velem, de nem, egyedül voltam. Igen, biztos.
2020. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az az első gondolatom, hogy értelmes magyarázatot keresek arra, amit láttam.


Például amikor láttam velem szemben az árnyékomat, oldalról.


(Oldalról jött a lámpafény, és pont olyan szögben volt a nagy tükör az ajtón, hogy oda vetült az árnyékom)


Vagy amikor láttam egy fura, koromfekete, emberszerű (nem teljesen volt oké a testfelépítése) hirtelen elsuhant a hátam mögött, és elbújt a tévé mögé a sarokban.

Mindezt láttam az ablakból - kint sötét volt, így minden tisztán visszatükröződött.

Halálra voltam ijedve, egy fél másodpercig nem mertem mozdulni sem. Aztán fogtam magam, és elindultam...


...visszafelé, a lény irányába.


Amiről kiderült, hogy a saját árnyékom. A ház felső emeletén voltam, a fal lejtett egy kicsit befelé, emiatt mozgott szokatlanul az árnyékom.

Nem otthon történt, szokatlan volt a jelenség :)


Na, ezeket azonnal megoldottam. A repülő tárgy esetére máig nincs magyarázatom.

2020. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
"talán feltűnt volna". Miért az feltűnt hogy ott áll egy szellem és dobálózik? Nem, az sem tűnt fel. Akkor ilyen logikával miért lett volna szellem?
2020. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan kérlek mutasd már meg, hogy hol írtam azt, hogy szellem volt, nagyon érdekel.


NEM tudom, hogy mi volt.


(amúgy a szellemek akár láthatatlanok is lehetnek, nem? fogalmam sincs hogy léteznek-e, és ha igen akkor milyen formában)

2020. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Jézusom :D sehol nem írta, hogy szellem volt, csak hogy megmagyarázhatatlan dolog volt. Látom, nálad ez tényleg csak kötekedés akar lenni :)
2020. ápr. 27. 19:45
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Ja nem mondtad hogy szellem de a normális ésszerű válaszokat hülyeségnek tartod, szóval egyértelmű hogy nem földi dologra gondolsz
2020. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
80%

16 A normális ésszerű válaszokat kipróbáltam. Egyik se érte el azt az eredményt amit a megmagyarázhatatlan eset.


Ezt most a kedvedért nagyon lassan gépeltem, hátha végre sikerül felfogni :P

2020. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
80%

Jézusom... Leírtam két "paranormális" sztorit, amiről hamar kiderült hogy valójában teljesen hétköznapi dolgok, csak szimplán szokatlanok.

Mert eleve úgy álltam hozzá hogy "hmm, erre kell legyen valami magyarázat"


Ez az egyetlen olyan dolog, amit nem tudok megmagyarázni. Itt nem fény-árnyék illúziókról volt szó, hanem egy önálló mozgásra (repülésre pláne) képtelen tárgy felettem repült át a szoba túloldalára.


Leírtam, többször is (még egyszer, mert nem fogod fel) hogy TESZTELTEM többször is, hogy hogyan eshetett le magától. Úgy, hogy szilárd lábakon áll, kábé fel kellett volna lökni a tévét hogy leessen a közelbe.


Ahhoz, hogy a szoba túloldalára landoljon, vagy valakinek dobnia kellett (úgy hogy egyedül voltam a szobában) vagy esetleg a tévének kellett volna felrobbannia alatta, de nyilván nem ez történt.

Vagy mondjuk rándul egy hatalmasat a föld alattam, csak úgy poénból, de azt lehet észrevettem volna.


Vagy valójában a Toy Story igaz, és még repülni is tud a régi játékfigurám.


Ha van valami "ésszerű és logikus" magyarázatod, várom sok szeretettel.

2020. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Szerintem hagyd rá. Ostoba.
2020. ápr. 27. 21:00
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Értem én mit mondasz. De azért mert TE nem tudod megmagyarázni az nem azt jelenti hogy egy olyan dolog amire nincs logikus ésszerű magyarázat. Csak azt jelenti hogy TE nem tudod megmagyarázni mert hiányoznak információk amik ebben segítenének. (én is nagyon lassan írtam remélem te is felfogod)
2020. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!