Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki EGYÉRTELMŰ...

Flash! kérdése:

Van itt olyan aki EGYÉRTELMŰ tanúbizonyságot nyert a természetfölötti/megmagyarázhatatlan/paranormális vagy telekinetikus létezésre?

Figyelt kérdés

Mindezt józan állapotban,a csalás lehetőségét kizárhatóan.

Csak olyan emberek válaszára vagyok kíváncsi akik nem szenvednek semmilyen mentális vagy elmeproblémától.

Én a magam részéről örülnék annak ha tudnám,hogy létezik ilyen dolog, így kíváncsi vagyok.


Főleg olyan érdekelne aki elhatározta,hogy a végére jár a dolognak, sikerült vagy sem?


2014. máj. 15. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:

termésetfeletti: olyan nincs. Ami előfordul, az mind a temrészet része.

megmagyarázhatatlan: olyan sincs, legfeljebb MÉG nem tudunk eleget hozzá hogy megmagyarázzuk.

paranormális: ez a "természetfeletti" idegen szóval.


telekinézis: csak az a kérdés mi okozza. Asszem arra jutottak, valamilyen elektromos jellegű erő. Volt egy nő akinél igazolták, asszem sós vízbe ütött tojás fehérjéjét és sárgáját kellett a leghíresebb kísérletben szétválasztania. Írtak róla szakfolyóiratban, rá lehet keresni.

2014. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!