Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi értelme van az...

Szerintetek mi értelme van az életnek?

Figyelt kérdés
Egyéni válaszra vagyok kiváncsi
2020. máj. 1. 16:04
1 2 3 4 5 6
 51/52 SZücsöm ***** válasza:

50 látom a szövegértés se megy. A válaszom 75% a arról szól hogy válaszolok a kérdésedre és megvédem magamat a te általad való beskatulyázástól (amit most is meg kell tennem).

Ha helyesen értelmezted volna a szövegeket amiket írtam

akkor tudnád hogy én nem jelentettem ki hogy te milyen jellem vagy én arra utaltam hogy abból amiket te írtál nekem egy ilyen kép fogant meg rólad, ami konkrétan semmit nem jelent mivel nem ismerlek.Te viszont konkrétan skatulyázással kezdtél és azzal folytattad is a mondanivalód egy részét.


Az meg már megint téged minősít ha csapongásnak fogod fel ha valaki kritikát mer foglalni a cinikus és picsogó életszemléleted ellen ahelyett hogy megpróbálnád értelmes vitában a saját nézőpontodat értelmes érvekkel reprezentálni. (Bár az igaz hogy elég szubjektív a téma)


Továbbá ne aggódj nem vagyok ideges lehet hogy tőled távol áll ez de én szeretek értelmesen vitázni amíg van kivel jelen esetben sajnos nem volt hisz te nem voltál képes a saját oldaladat érdemben képviselni, rossz érveket hoztál fel és egyből téves következtetéseket vontál le a személyemről és sajnos ezek nem vezetnek egy értelmes vitához.


1 pozitív dolgot tudok rólad írni ezen hsz-eid után az hogy mindvégig kulturált maradtál és ez is dicsérendő.


Remélem a jövőben megpróbálsz túlnőni a jelenlegi éneden. Szia. :)

2020. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim válasza:
Szeretni és szeretve lenni.
2020. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!