Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kell kilépni a fizikai...

Hogyan kell kilépni a fizikai testemből és asztrál testben bolyongani? És mi a külömbség az asztrális kilépés és a tudatos álmodás között?

Figyelt kérdés

El tudom teljesen lazítani a testem annyira hogy ne érezzem a kapcsolatot az ágyammal de nem tudok egy következő szintre lépni.


Pl paralízis állapotba kerülni.


És nem sikerül asztrális testemben sem lenni.


A fizikaiban maradok bármit csinálok.


Valaki aki profi le írná hogy kit csinálok rosszul vagy hogy mit csináljak?

Lépéseket vagy tapasztalatokat.

Kinek mikor sikerült először?

Meg hogy ti mit szoktatok csinálni akár ebben a dimenzióban az aszrál testetekkel vagy egy tudatos álomban ebben vagy más dimenzióban.



2020. jan. 26. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem úgy sikerült először hogy a hátamon feküdtem és elképzeltem hogy felvettem van egy kötél amivel "kihuzom magam a testembol". Mindeközben arra kell figyelned hogy tudatodnal maradj végig.
2020. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
*felettem
2020. jan. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is így próbálom de nem sikerül csináltam vagy 5 percig de nem történt semmi
2020. jan. 26. 11:56
 4/10 A kérdező kommentje:
Vagy azért kell a kötélen mászni hogy biztos ne aludjak el és más jelentősége nincs is? Mert akkor tudok még egy ideig ott feküdni csak az lenne a kérdésem hogy mi az amit nem csinálok és kéne vagy csinálok és nem kéne
2020. jan. 26. 11:57
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Folyamatosan kell csinálni. 2 lehetőség van

1.belealszol

2.sikerul

Az egész azon múlik hogy tudatodnal maradsz e végig

2020. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
44%

Jó erős szilvapálesz huzora legalább 300 ml, garantáltan fél napi alkoszállapot, először zsibbadsz majd a szavak akadnak és a kis betűk homájosak, fél óra múlva már a gondoltok s a valóság között nincs különbség s utána azt veszed észre hogy egy fél napos időugrást éltél át, miközben nem tudsz semmiről sem

Ui :vigyázni kell, azelőtt ki kell wczni magunkat, mert lehetséges fekete kolbászok jelennek meg a gatyába.

2020. jan. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Több trilliárd dimenzióban létezel egyszerre de ezek érzékelését amik komplett életek, álmoknak és gondolatoknak érzékeled... Meditálj tanulj csendet teremteni.
2020. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A tesáknak ment a zöld likee
2020. jan. 27. 20:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Paralízis alatt alvásira gondolsz? Mert ha igen, arra nem kéne vágyni.
2020. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet közben megoldottad, de azért írok. Az elképzelt kötélen felfelé mászni jó módszer, közben érezned kell egyfajta húzást a testedben és vibrációt a mellkas környékén. Érdemes előtte pár percig elképzelni, hogy a csakrák alulról felfelé energiával telítődnek, a piros gyökércsakrát a talpakon keresztűl belépő energia feltölti, majd tovább a narancs, a sárga napfonat, a zöld szívcsakra, a világoskék torok, az indigó homlok, és az ibolya fejtető csakrákba áramlik az energia. Utána próbáld a kilépést a leírt módszereddel. Good luck!
2020. okt. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!