Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már nektek túlvilági...

Volt már nektek túlvilági jel, vagy üzenet?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy meghalt a rokonod akik nagyon kedveltél. De mikor meghalt, akkor néhány órával később megszólalt a kedvenc zenéje mindenhol! A tescoban, autó rádióban, tévében stb... Mit gondoltok?

2020. máj. 30. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

Igen.


Nem rokon, hanem a macskám elpusztult. Mindenkinél és mindennél jobban szerettem.


Ha akkor hallgatók az almomra, 20 év szenvedest kihagyom az életemből.

De úgy voltam vele, hogy Csak egy álom...


Na azóta hiszek az ilyenekben.

2020. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

A papám temetésén majdnem végig sütött a nap (tél volt), majd a végefelé hirtelen elkezdett esni a hó is, esett vagy 1-2 percig majd ugyanolyan hirtelen elállt. Utána ugyanolyan verőfényes napsütés.

Oké, ez így lehet nem tűnik olyan hű de látványos dolognak, de rögtön az jutott eszembe hogy "Ez Ő", és emlékszem hogy összenéztünk a tesómmal, szóval valószínűleg Neki is eszébe jutott.

2020. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem anyukám 1.éve halt meg, 84.évesen. Nagyon jó kapcsolatunk volt. Mind ketten imádjuk az állatokat, főleg a cicákat. Volt is mindig. Viccesen, mindig azt mondta anyu, még fiatalabb korában, ha ő még hal, és van túlvilág, küld nekem egy cicát jelként. Sajnos anyum meghalt. Halála után pár héttel, egyszercsak a semmiből ott volt az ajtómban egy fehér cica. Nézett, de nem tudtam megfogni. Minden nap jött, evett, és csak nézett bele mélyen a szemembe. Többször jött hozzám, egyszer csak eltünt, SOHA többet nem láttam, pedig kerestem. De senki nem látta a környéken sem. Nekem így üzent anyukám...:(
2020. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Érdekes! Én mélyen hiszek a túlvilágban, és Istenben! De akkor anyud reinkarnálódott cicaként, vagy pedig csak úgy lejött felnőtt cicaként és kiválasztott egy tetszetős kinézetett? :) Mert azért lehetetlen hogy pár hét múlva felnőtt cica jött! :) és remélem nem fizetett le vkit anyukád, mert akkor eléggé bunkó dolog sztem. De remélem hogy anyud volt! Mit gondoltok?

jöhetnek még válaszok.

2020. máj. 30. 21:35
 5/12 anonim ***** válasza:

1 -es vagyok.


Igazából aki nem tapasztalja az nem hiszi el.

Én sem tudom miért pont a macskákkal van ez, amikor a kutyákat is ugyanúgy szeretem, de a macskaban van valami.

Aki igazából szereti az tudja miről beszélek.


És amikor velem történt 20 éves voltam, semmit sem hallottam az ezoteriarol.

De azt az álmomat sosem felejtem el.

Ha veled történne te is tudnád, hogy csak egy kóbor macska, vagy anyud küldte..

2020. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem anyu volt dehogy! Hiszem, hogy ő küldte jelként. Igen, van a macskákban valami, valami titokzatos, nem evilági.
2020. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Minden nap sok.
2020. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 wartburg353s ***** válasza:
Nagymamám halála utáni tavaszon, mikor még nagyon bánatos voltam állandóan, egyszer munkából jöttem haza, és láttam, hogy egy hófehér madár szállt le az udvaron, először glambnak hittem, de más volt az alakja és a mozgása is. Elég közel voltam már hozzá, és bármilyen hülyén hangzik is, de szakasztott úgy nézett ki, mint egy fehér színű feketerigó. Később rákerestem a neten, Pécs környékén állítólag él egy albínó (?) rigó, de én az ország másik végében lakom. Mindenesetre jó volt látni, többször nem tért vissza, és akár jel, akár nem, a mamám jutott eszembe, mert nagyon szerette a feketerigókat.
2020. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám két éve halt meg. Aznap voltunk nála a kórházban, de eljöttünk. Azt mondták ez még egy két napig elhúzódhat. Nem volt magánál.

Nem volt kedvem haza jönni, apával és tesómmal apáékhoz mentünk.

Én leültem anya helyére. Beszélgettünk. Egyszer csak anya kis hamutartója ami mellettem volt szinte szétrobbant. Millió szilánkra tört. Apa azt mondta, most ment el anyátok. Pár óra múlva szóltak a kórházból, hogy anya meghalt.

Nagyon sokat álmodok anyáról, de ezek nem jó és egyáltalán nem nyugtató álmok. Zavar is. Ha van is jel vagy üzenet tőle akkor én azt vagy nem látom, vagy nem értem. Sajnos.

2020. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Érdekesek! Jöjjenek még válaszok!

Remélem hogy létezik túlvilág és Isten.

2020. jún. 2. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!