Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Nem tudtam...

Ez mit jelent? Nem tudtam figyelmen kívűl hagyni....

Figyelt kérdés

Az előbb levertem egy kis miniatűr angyalszobrot, ami valamilyen hangszeren játszik és letörött a szárnya. Az egész közben egy kedves ismerősömre gondoltam és amint láttam, hogy mi történt, valahogy annyira egyértelműnek tűnt, hogy ez valami jelzés csak nem tudom mi...

Gondolom, hogy ez is olyasmi, mint az álmok, hogy az tudhatja leginkább a jelentését, aki álmodta, vagy akivel történt, csak szívesen olvasnék pár tippet, hátha volt már valakinek hasonló.

Ha az a tipped, hogy ez nem jelent semmit, azt légyszi ne írd le! Köszi!


2020. jún. 7. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem tippelem hogy nem jelent semmit hanem tudom. Nincs ennek semmi jeéentőssége, akármire gondolhattál volna mikor levered, puszta véletlen hogy épp pont az ismerősödre gondoltál.
2020. jún. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, erre sajnos nem lehet egyértelmű választ adni. Jo vagy rossz gondolat jött az ismerősödről?

Szerintem üzenj neki, vagy hívd fel. Kérdezd meg, mi van vele !

2020. jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom mi a jelentősége vannak olyanok akik igen, lehet ,hogy semmi, de pl lehet ,hogy baleset fogja érni az ismerősödet, vagy szomorú, esetleg elvesztette valakijét és talán szüksége lenne rád.
2020. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!