Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autommal parkoltam, es ugy...

Az autommal parkoltam, es ugy tudtam csak beallni, hogy a kormanyt csutig eltekertem. Ekkor letttem figyelmes arra, h a tekeres ut 70-100%a kozott (100 a vege) kb egy gumi pattogo, pukkano hangot ad ki. Mi lehet? Kb csak alloheyben, lassan haladva.

Figyelt kérdés
Mi kezdi magat megadni,vagy ez normalis? Menet kozbenem hallom,meg normal kyanyarodasnal sem.Csak ha kb avegeig forgatom szinte,vagy allva.Oda - vissza tekeresnel is hallom5bol 3-4 alkalommal. Elso kerekek hatso szimeringje 30ezerrrel ez elott cserelvelett,meg astabrudak is
2017. aug. 29. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Toronyszilent, esetleg kutyacsont vagy stabilizátorkar, illetve féltengely gombcsukló. Ezek valamelyike adhatja.
2017. aug. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Cseresek lehetnek szerinted?
2017. aug. 30. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!