Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért félek folyamatosan?

Miért félek folyamatosan?

Figyelt kérdés

Talán 18éves koronban kezdődött, hogy mindentől elkezdtem félni.

Az érzés belülről nyomaszt, illetve van , hogy a hideg is ráz tőle. A félelem akkor is megvan, ha nem egyedül vagyok pl a párommal .

Nem merek az utcán egyedül sétálni, ha nem látok embereket. A lakásban szintén nem tudok meglenni, sokszor sak a zene ami kicsit ellazít . Buszon,metrón és villamoson nem voltam 3 éve, mivel volt, hogy sírógörcs is rámjött.

Alvásnál az előszobában égnie kell a lámpának, és sak nyitott ajtónál, fénnyel tudok elaludni. Az ajtónak nem tudok hátatfordítani, illetve csak a falnak háttal az ajtóval szemben tudok elaludni.

Orvoshoz ezzel nem merek elmenni, illetve nem merem senkinek sem elmondani , még a párom sem tudja.. (szerintem sejthet valamit, mivel néha meg kell kérnem, hogy kísérjen ki a mosdóba)

Szerintetek mi a baj velem ? A horrorrt nem szeretem sosem néztem ..



2020. jún. 12. 20:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Illetve az álmaim sem valami nyugtatóak.. Általában a halott dédimamámmal álmodom az esetek 80% ban , és a kezében mindig egy fehér kalitka van. Sosem beszélünk.. A másik folyamatosan visszatérő álmom, egy hosszú beláthatatlan végű fehér folyosó, sok sok fehér ajtóval amin csak sétálok. A folyosó legvégén egy fekete vasajtó van . Valami ötletetek van ? Kezdek megőrülni...
2020. jún. 12. 20:04
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem generalizált szorongásod lehet, mint nekem. Az álom szerintem csak azt mutatja, hogy hiányzik a dédimamád.
2020. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Neharagudj, de nem nagyon tudom mi ez a szorongás fajta. Mivel vagy hogy lehet csillapítani, vagy kezelni ?
2020. jún. 12. 20:26
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem szakember segítségét kérd ki, pszichológusét. A generalizált szorongás pedig az állandósult, folyamatos szorongást jelenti. [link]
2020. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
jelenleg nem nagyon tudok ilyen lehetőséggel élni, németorszàgban tartózkodom. Köszönöm a kedves gesztust
2020. jún. 12. 20:36
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Ezzel szerintem is érdemes lenne orvost felkeresni, mert megkeseríti a mindennapjaidat. Az is lehet, hogy valami hormonális eltérés vagy vitamin hiány, egy csomó dolog tud szorongást generálni, amit lehet, hogy pofon egyszerű lenne kezelni. Amikor az álmodról olvastam kicsit megborzongtam, biztos nagyon kellemetlen lehet ez az egész, remélem hamar magoldódik.
2020. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is nagyon remélem.. :/ Már több, mint 4 év telt el, s nem javult semmi.

Az álmaim folyamatosan ilyenek es nehezen is tudok elaludni :(

2020. jún. 12. 20:39
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Előző vagyok, még azt szeretném mondani, hogy nekem is volt egy hasonló időszakom, azt hittem, hogy valami pszichés gondom van, de kiderült, hogy nagyon durva B vitamin hiányom van, én már halucinálgatni is elkezdtem. Nem mondom, hogy neked is ilyesmi bajod van, csak hogy érdemes esetleg ilyen dolgokra is gondolni, sose tudni. Én ahogy elkezdtem B vitamint szedni néhány hét alatt jobban lettem.
2020. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Az álmaid elég beszédesek. Hozzáértő barátomnak elküldtem a kérdést. Visszatérek a válaszával. Addig is bíztatlak hogy minimum a párodnak mond el. Muszáj segítséghez juss.
2020. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, hálás vagyok.

Valahogyan ráveszem magam, s elmondom neki, hogy még a csatornafedéltől is félek, mert azt hiszem, ha ráállok beszakadok.. csak megérti, hogy ilyen vagyok :( Nagyon félek mit mondana :(

2020. jún. 12. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!