Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez alvásparalízis lett volna?

Ez alvásparalízis lett volna?

Figyelt kérdés

Nemrégiben az egyik éjszaka miután lefeküdtem, úgy éreztem, mintha majdnem elaludtam volna, de felriadtam. Ezzel még nem is volt semmi, mert ez természetes, de ezután bevillant egy kép egy filmből, amit kb. 1 hónapja néztem és akkor nagyon megijedtem tőle, nem is néztem végig. Ezután úgy éreztem, mintha zsibbadna az egész testem és furcsa zúgást hallottam. Ezt követően pedig megpróbáltam mozogni, de nagyon nehezen ment, mivel zsibbadtnak éreztem az egész testemet. Ahogy ficánkoltam, leestem az ágyról és csak kúszni tudtam. Valahogy elvánszorogtam az ajtóig és elkezdtem verni az ajtót, de semmi erő nem volt a karjaimban és nem is volt semmi hangja annak, hogy dübögtetem az ajtót. Próbáltam kiáltani is, de csak egy alig hallható nyöszörgést tudtam produkálni. Ezután valahogy visszakerültem az ágyba, még tartott ez a folyamat egy rövid ideig, aztán felébredtem.


Az alvásparalízisre azért gondoltam, mert az egész úgy történt, hogy háton feküdtem, ami növeli a paralízis esélyét, és az elmúlt 3 hónap elég stresszes volt, és az alvás sem ment mostanság tökéletesen, ezek a tényezők pedig szintén elősegítik a paralízist. Azonban bizonyos mértékben tudtam mozogni, pedig a paralízis azzal jár, hogy az ember teste meg van bénulva.


Most először éltem át ilyet, szerintetek mi volt?



2020. jún. 15. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Ez egy elfuserált asztrálprojekcio (TKÉ) volt.
2020. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Vagy csak egy sima rossz alom. Mert elofurdul, hogy azt almodja az ember, hogy felebred.
2020. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem paralízis, és én is sokat nyöszörgök akkor. A kúszást biztos álmodtad, paralízis közben nem tudsz mozogni
2020. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!