Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történik hogyha valakit...

Mi történik hogyha valakit alvásparalízis közbe keltenek fel?

Figyelt kérdés

Mostanában elég gyakran álmodok tudatosan és ezután alvásparalízisem lesz.Arra lennék kiváncsi mi történne akkor ha felkeltenének ebbe az állapotba?

Aki felkeltene engem az hogy látna?

És én hogy látnám őt?

Meghogy egyből felkelnék vagy amíg nem ér véget ez az egész fel se bírnék kelni?Esetlek lenne ebből bajom?



2020. máj. 4. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Bajod biztos nem lehet belőle. A többire nem tudom a választ, mert engem sem keltettek még fel belőle. De szerintem a paralízistől függően vagy nehezen tudnának felébreszteni, mint egy erős, élénk álomból, vagy csak simán felébrednél mint egy rendes alvásból.

Hogy téged hogy látnának, hát az attól függ. Én mindig kapkodom a levegőt ha paralízisem van, ver a szívem, és ha még fájdalmas is, akkor nyögök is kínomban. xd Valszeg pontosan ezt látná az aki fel akar ébreszteni. Én nem látnék semmit, mert nem tudom kinyitni a szemem közben.

2020. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De amúgy sokaktól hallottam, hogy akiknek párjuk van és együtt alszanak, mindig felébresztik őket ha észreveszik rajtuk a paralízist.
2020. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Ez megkora faszsag xdd
2020. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

anni kérdés van ebben a témában hogy már zavaró.

és mostanra ez egy teljesen misztikus dologgá nőtte ki itt magát is mindenki hirtelen súlyos alvásparalízisben kezdett el szenvedni... nevetséges

2020. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

nem is tudod hogy mi az az alvás paralízis

alapból az az állapot amikor már felkelt az agyad de a tested még nem ezért nem tudsz mozogni.

2020. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egyébként nekem volt alvás paralízisem de nem úgy ahogy leírták csak egy vissza térő álom volt amiben próbáltam menekülni a szobámból de nem tudtam egyébként a rém az álmomban egy lüss hold volt ami egyébként nem csinált semmit csak nézett, de úgy éreztem hogy menekülnöm kell. ez még kb 6-8 éves koromban volt.
2020. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
plüss*
2020. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy az 5-ös írja. Fent vagy! Onnan tudod, hogy alvásparalízised volt, mert emlékszel rá. A tested nem tud mozogni. Nekem egyszer volt csak hála istennek. jó 20 évvel ezelőtt. A barátomnál aludtam, későn feküdtünk le, nagyon fáradt voltam. Felébredtem, ment a tv, oldalfekvésben alszom, így láttam amit ebből a pózból lehet. Fel akartam kelni, hogy lekapcsoljam a tv-t de nem tudtam megmozdulni, emlékszem, hogy próbáltam a karomat, lábamat, és arra is emlékszem, hogy nyugtattam magam, hogy majd elmúlik (szerencsére nem pánikoltam be, talán azért mert még nem volt akkoriban internet, nem is tudtam, hogy van ilyen, ezért nem pánikoltattam be magam - és szépen visszaaludtam. Csak most nemrég tudtam meg, hogy ez alvásparalízis volt.
2020. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En sokai amíg egyedül aludtam és sokszor volt paralizis em, nem tudatos álom miatt nekem spontán jön és utalom mert félek tőle, akkor nemtudott senki felkeltem ugye. De mostmar a parommal élek és amikor jön akkor próbálok neki jelezni meg belülről kb ordító neki de ugye semmim se moccan szemem sem nyílik és a szamsem így hangsem jonm max annyit tudok hogy levegőt gyorsan veszem amennyire tudom és vagy észreveszi vagy nem.. De általában nem sajna. Ha megfelkelt akkorse rögtön tudok visszajon i 😢
2020. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!