Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Immunis lennék az alvásparalíz...

Immunis lennék az alvásparalízisre?

Figyelt kérdés

Mindig is hason aludtam, tehát, hogyha hason alszok és beüt az alvásparalízis akkor kisebb a látóterem mint azoknak akik háton alszanak. A másik, a mellkasi nyomást nem tudja az agyunk azzal magyarázni, hogy van rajta valaki mivel. Ezeket összevetve, azok akik hason alszanak enyhébb tapasztalataik lehetnek az alvásparalízis alatt?


UI: Rájöttem erre, szóval túl sok ésszel élek és túl sok szabadidőm is van mivel ilyen az eszembe jutott.



2020. júl. 5. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
"kisebb a látóterem mint azoknak akik háton alszanak" - ez hogy és mivel van összefüggésben? A szemed csukva van ilyenkor, tehát semmit nem látsz. Csukott szemmel meg pont annyit látsz hason, háton, mint fejen állva.
2020. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mert az alvásparalízis alatt nyitva van a szemed, a tested többi részét nem tudod mozgatni. Köszönöm a hozzáértés nélküli választ.
2020. júl. 5. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Itt háromból három válasz nemet ír:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

[link]

"nálam úgy megy végbe hogy hirtelen felébredek mozdulni nem tudok,én a szemem sem birom kinyitni"


Ahogy más leírásokban is megoszlanak a kommentek, tehát nem igaz hogy kizárólag nyitva lehet a szemed, kedves nagyon hozzáértő kérdező.

2020. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy hason alszol, még lehet alvásparalízised. Az sem igaz, hogy mindenképp nyitva van a szemed. Valaki ki sem tudja nyitni, valakinek nyitva van, és be sem tudja csukni, ilyen is van.

Az is szintén tévhit, hogy csak egyszer lehet az embernek életében ilyenben része. Nekem rengeteg volt és így képzeld el:

Egy időben minden este 02:50-kor ébredtem fel. (az ággyal szembeni tv mellett volt egy digitális óra)

A szemeim szinte kipattantak. Konkrét úgy ziháltam, mint aki 8 km-t futott. Melegem lett, izzadtam de nem bírtam mozdítani semmimet sem. A légzés nagyon nehezen ment. Mindig a szoba jobb sarkában egy alakot láttam, amint engem néz. Hol közelebb, hol csak a sarokban. Volt, hogy szinte az ágyam végében állt és csak bámult. A szememet ugyan tudtam mozgatni, de nem bírtam becsukni sem, tehát kénytelen voltam bámulni a sötét szobát.

Ennyiben mondhatom magam szerencsésnek, ugyanis van, akit egy ilyen... Valami meg is támad. Ezekre az is lehet a válasz, hogy beképzeljük, de az is, hogy olyankor védtelenek vagyunk. Az ilyeneknek mi lehet annál jobb, hogy pontosan tudjuk mi történik velünk, de nem tudunk ellene mit tenni.

Amikor alszol, biztonságban vagy valamilyen szinten.

2020. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!