Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az alvásparalízis közben nem...

Az alvásparalízis közben nem lehet becsukni a szemet? Az is le vanbénulva?

Figyelt kérdés
én még szerencsére nem éltem át az alvásparalízist de kíváncsi vagyok rá hogy be lehet e csukni a szemet....

2012. aug. 10. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel alszol, a szemed csukva van. A paralízis az alvási állapot közben jön létre, amikor a tested előtt ébred fel az agyad.


Hacsak nem nyitott szemmel alszol, akkor nem fog kinyílni a szemed majd úgy maradni.

2012. aug. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már éltem át néhány alvásparalízises állapotot.


A szemem csukva volt, a kérdésen mégis elgondolkodtam, mert volt olyan, hogy láttam a szoba képét, tehát lehetséges, hogy ekkor nyitva volt egy kicsit.


Akit érdekel a tudatos álmodás, asztrálutazás, az imádni fogja ezt az állapotot. Aki nem ismeri, vagy nem készül fel rá, az nagyon be fog parázni tőle, mert nem tud mozogni, és úgy érzi, hogy emberek, lények vannak körülötte, és csak zihálni tud. :)

2012. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon hasznosnak bizonyultak
2012. aug. 20. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:

A szemem tudom mozgatni, bár teljesen nem tudom kinyitni, vagy nem akarom, mivel nemis igazán vagyok magamnál. Én álltalában a légzésemet hallom furának, pedig nem az csak hallucinálok. Ilyen állapotban még sosem tudtam hogy hol vagyok, vagyishát nem nagyon érdekelt, mer nyilván zavaros voltam. Amúgy ne parázz tőle, hanghatásra elmúlik (valódi hanghatásra)


Ja meg érintésre is. Egyszer előre elterveztem hogy hogyan fogok végetvetni ennek a fura érzésnek. Meg akartam érinteni magam, perdze ez lehetetlen ilyenkor. Ha mozogni akarunk, úgy érezzük hogy mozgunk, pedig mégsem, ez a fantommozgás vagymi. Szóval elterveztem, hogy leköpöm a kezemet. Köptem is, azomban az is ilyen fantommozgásnak minősült, vagyis csak úgy éreztem hogy sikerült, pedig nem.


Ha előjön ez az érzés, csak próbálj visszaaludni, ez a leghatásosabb. Ettől pár másodperc mulva el is múlhat.

2012. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!