Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? Alvás zavar?

Ez mi lehet? Alvás zavar?

Figyelt kérdés

Elalvás előtt,sőt inkább olyan mintha elaludnék,és picivel utána felkelek de nemtudok megmozdulni,sem a szememet kinyitni.Iszonyatos félelmet érzek,sokszor nem, vagy alig kapok levegőt,folyton mondogatom magamba,hogy nyisd ki a szemed,lélegezz.1-2 perc lehet az egész,de egy örökké valóságnak tűnik.

Utána nem is szoktam fel kelni csak elalszom,de reggelre, az álmaimmal ellentétben,tisztán emlékszem rájuk.Van hogy egy hosszabb ideig nem jelentkezik,van hogy két egymást követő napon igen.

Alvás paralízis,ilyeneken gondolkoztam de nem minden körülmény hasonlít rá.



2018. márc. 28. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig én arra tippelnék..
2018. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pedig a leírás alapján, nagyon valószínű, hogy mégiscsak alvásparalízis.
2018. márc. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az.

És vagy 8-szor volt ez a kérdés mostanában.

2018. márc. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves 3-as én csak egyszer tettem fel a kérdést, ha zavar hogy ennyi ilyen kérdés van,tudok egy tippet:ne válaszolj rájuk. :)

2018. márc. 29. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:

"csak egyszer tettem fel a kérdést"

Tudod, amikor itt regisztráltál, aláírtál egy szabályzatot.

Abban, többek között az IS benne van, hogy MIELŐTT felteszel egy kérdést, nézd meg, hogy volt-e már hasonló.

Légy szíves, tartsd be, amit aláírtál.

2018. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!