Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veletek történt már paranormál...

Veletek történt már paranormális dolog?

Figyelt kérdés
Nekem valami megfogta a kezem, és nem aludtam! Logattam le az ágyamról, és valami megfogta.. És nekem a mai napig senki nem hiszi el, de én tudom.. Aki ért a szellemes dolgokhoz, az segithetne valahogy megmagyarázni, hogy miért fogta meg a kezem, és miért nem az öcsémét.. Mert egy szobába aludtunkxd de nem ő fogta meg, mert már aludt!
2020. júl. 10. 03:33
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
ó b+...elalvás előtt ez nagyon kellett
2020. júl. 10. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ugy vesszük ez is paranormális dolog:


Nem rég 2-3 egy kisebb dolog történt este a szobabiciklim az ágyfelé és egyenesen nézzett eddig semmi para mert ugy raktam le az előszobába kimentem egy 10 mp-re inni és már is a szekrényhez nézzett és egyenesen


Na a másik 0:00 akartam elaludni de nem sikerült ezért kb hajnali 2-3-ig fent voltam mert az történt hogy valaki simogatta az államat meg valaki kopogot az ablakomon megmozdulni sem mertem mindenki aludt és az ajtóm is csukva volt ezért nem lehetett más

2020. júl. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*2-3 napja
2020. júl. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:O
2020. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!