Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek szellemek? Történt...

Léteznek szellemek? Történt veletek paranormális esemény?

Figyelt kérdés
2017. aug. 5. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

Tegnap este a szobámban voltam, és a folyosón felkapcsolt a villany. Kimentem, és látom, mindenki alszik.

2017. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem léteznek szellemek. Velem történt paranormális esemény, de az se az volt. Minden ilyen eset érzékcsalódás, tévedés, hallucinálás, átverés, megtévesztés, csalás, vagy egyszerű hazugság.
2017. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lili70 válasza:
100%
Igenn... Sokszor pl: tavaly decemberbe meghalt a nagyim . a Familyvel mentünk össze szedni a cuccait. Én ott aludtam,az este szörnyű volt. Be csapódott a wc ajtó.. A nagyim szobájából hangok szűrődtek ki... Tárgyak estek le.. Többé nem is fogok ott aludni. Szóval igen, velem mindig történnek paranormális dolgok...
2017. aug. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aztaa! 😲😲
2017. aug. 9. 11:15
 5/6 BasicScale válasza:

Szerintem is léteznek, kiskoromban a nevelőapámnak halt meg az apja és ő járt vissza hozzánk. Azt tudni kell, hogy az apám és a testvére hetente idéztek szellemeket/démonokat. Az egyik eset a fürdőszobában történt, mikor egyedül volt a testvére, majdnem belehalt. Betört a feje és folyt az orrából a vér, az egész tükör pedig szabáylosan a földre hullott ilyen kisebb motívumokat rejtett.


Ezek után pedig időnként jelentkeztek furcsa dolgok, pl családi ebédet tartottunk és mindenki ott volt, egyszer csak hangos kopogásra lettünk figyelmesek, anyám kinézett, de nem volt ott senki, aztán visszajött. A felesége (nevelőapám anyja) mondta, hogy most engedtük be a férjét... mindenki röhögni kezdett, csak én nem, mert akkorra már többször élt át hasonló dolgokat. Ahogy ezt kimondták a többiek a késeket tartó polc a földre esett, a kés pedig az anyám lába elé esett beleállva a földbe. Utána volt, hogy bezártuk a konyha ajtót, mert a kutya nem mehetett be oda éjszaka, kulcsra zártuk be, mert emlékszem, erre másnap már táva nyitva volt az ajtó a kutya pedig az ajtóval szembe ült és sírt ilyen nagyon keserves hanggal..


Sokat veszekedtek anyumék akkoriban ezmiatt, aztán állítólag a nevelőapám beszélt az apjával és utána valóban megszűntek ezek a durva jelenségek. Ám velem kapcsolatosan nem, többször keltem fel arra, hogy valaki szólít engem éjszaka, általában világosban aludtam, mert nagyon féltem mindentől. Abban a lakásban a legdurvább az volt, mikor éjszaka kellős közepén a madárkalitkám felborult, azt tudni kell, hogy az a kaltika olyan 1,5 méter magas volt és dög nehéz, szóval magától biztosan nem tud eldőlni, meg 3 éve nem volt probléma, csak azon az éjszakán... szegény madaram majdnem belehalt, sokkos állapotba került és legdurvább, hogy tiszta vér lett a fal is valamitől.


Azóta én Budapesten élek és egészen tavalyelőttig nem voltak rossz élményeim ebben a lakásban. 2 éve arra ébredtem, hogy véres a kézem, illetve a falon is vércsíkok lettek. Nem tudom mitől lehetett, de nagyon szédültem és csak azért keltem fel, mert hideg volt az időjárás és már nagyon fáztam, az ablakot pedig be akartam csukni. A párom mellettem feküdt, próbáltam mindenhogyan, de nem ment, nem tudtam becsukni az ablakot, pedig nem volt ott semmi ami akádolyzná ebben. Páromat felkeltettem, aki megijedt tőlem, azt mondta, hogy valamit árnyt látott hirtelen mellettem aztán eltűnt, utána pedig az ablak becsukódott magától...


Pár ilyen kisebb dolgok voltak még, de a legutolsó élményem egy hete volt. Aludtam és arra keltem fel, hogy a lábamnál van valaki és piszkál engem, reflexből megdobtam egy párnával, persze a falon a tv-t találtam el, mert nem volt ott senki. Azt tudni kell, hogy a párom erre felkelt már és én nem voltam magamnál. Sírva menekültem az ablakhoz és majdnem kiugrottam, akkor fogta meg a kezem és mondta, hogy nézzek oda nincs ott semmi, én meg mondtam neki ordítva, hogy de itt van előttem nem látod? és odaléptem, ahol állítólag az a valami volt és kapálóztam a levegőben..


Kicsit vicces, és először azt hittem alvajáró vagyok, de nem visszagondolva féltem egész végig és félelmemben mentem az ablakhoz :( elég szomorú és nem tudom mi lehet, ami engem követ hosszú évek óta, de egyre merészebb most már, azt veszem észre és nem csak éjszaka törtnénnek ezek.


Szóval igen, szerintem léteznek.

2017. aug. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Halottak napján vannak dolgok amik valóságosak és nem illúziók!
2017. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!