Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meséltek nekem ilyen paranormá...

Meséltek nekem ilyen paranormális dolgokat ami veletek történt?

Figyelt kérdés
Légyszi kiváncsi vagyok de csak olyat ami igaz :)

2013. jan. 17. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár éve történt egy sötét kis szobában( az enyémben ) éjszaka, hajnali három óra húsz perckor furcsa zajt halottam a padlásról ezért felmentem mire odaértem a padláson az én szobám fölé, elment az áram és korom sötét lett majd mintha valaki a fülembe suttogta volna meg fogsz dögleni kiszaladtam a létrához, lemásztam, visszamentem a szobámba és egész éjjel a zajokat hallgattam a padlásról másnap elköltöztem albérletbe ennek több mint egy éve azóta eladtam és azt halottam hogy az új tulaja is megszabadult tőle...
2013. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Wow Ez nagyon durva
2013. jan. 17. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem mondod :(
2013. jan. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1. Egyik barátommal videókat néztünk (paranormális videókat)

És megijedt egy jelenetnél , ezért elkezdte szídni a szellemeket elég trágár módon. Erre rá 5-10 percre egy vörös friss égett seb ékesítette a karját.

2. Van a lakhelyemtöl nem messze(mellesleg ez egy erdős lakótelep) egy elhagyott katonai bunker ,ahol megöltek egy embert lopásért. Odamentünk körülnézni, majd bementünk.

Beálltunk az egyik sarokba ,lekapcsoltuk a lámpánkat(Ez egy pincerendszer hatalmas folyosókkal a föld alatt így telljes a sötétség odalent) Majd lánccsörgést és lépéseket hallottunk. Abban a pillanatban amikor felkapcsoltama lámpát elmúlt a lépkedés és a lánccsörgés egyaránt.

3. Készültem el itthonrol. (Tél volt , 5 órakor már korom sötét.) Ültem az ágy sarkán nézegettema könyveket, amikor elkezdtett kapcsolgatni a TV. A távirányító tőlem fél méterre volt. Gondolod hogy áhh beragadt a gomb... Énis ezt gondoltam csak hát az egész folyamat úgy volt hogy : 27-es csatornárol felment 30 ra, majd 30 rol vissza 27 re. Ez után rögtön megmozdult a függöny , pedig tiszta idő volt.

4. Egy barátomhoz mentünk fel este sötétben.(Abban a lakásban ahol lakott, egy öregember felakasztotta magát.)

nyitottuk ki az ajtót. (minden ablak csukva volt.)

Bementünk rögtön megpillantottam a függönyt. Láttam hogy oldalra elvan húzva, gondoltam valamibe beleakadt. Beléptem a szobába , és amikor odanéztem és mintha valaki elengedte volna a függönyt.

Ez mind és telljes mértékben komolyan veszem :) !

2013. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!