Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sátánisták! Nektek miből áll...

Sátánisták! Nektek miből áll a "vallásotok"?

Figyelt kérdés

2020. júl. 14. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Addig jó míg nem tudod. Sok átkozódásból
2020. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
2020. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. júl. 17. 16:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#2:Érdekes oldalt citáltál be.

Mivel engem is elkezdett érdekelni, hogy mit is tart magáról a sátánizmus beleolvastam, hogy megtudja, mi is az.

De csalódnom kellett: Az [link] oldalon próbáltam tudakolózni, de leginkább csak azt olvastam, hogy mi nem a sátánizmus. Azt hogy igazából mi is az, arról csak elvétve, utalásolból értesülhettem, de azt is nagyon szerény módon tette az írás.

Van néhány irgum-burgum törvény, szabály, ami a teljes önmegélést segítené, de ez nem nevezhető KT-nek.

2020. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Saw Gerrera válasza:
59%

Egyes vélemények szerint a sátánizmus lényege egyetlen mondatban összefoglalható: VEDD EL!

Ez az önzés vallása.

A #2 által belinkelt helyen aligha mondanak bármit is a sátánizmus lényegéről, mert a sátánistákat néhány száz éve még válogatott kínok között ölték meg, és bár a múlt embere technológiailag elmaradott volt hozzánk képest, azonban társadalmilag, szellemileg korántsem. Ezzel lehet vitatkozni, de számomra éppen az mutatja legkarakteresebben, milyen beteg világban élünk, hogy ezek nyíltan mozgolódhatnak. A scythe.hu így fogalmaz: a "valláskárosultak". Mégis kik ők? Miben károsultak? Szellemiekben, anyagiakban, testiekben? Nem ad választ, és úgy gondolom e ködösítés nem véletlen. A weblapon szereplő szerény számú egyenes állítás még csak véletlenül sem a sátánizmus valójáról ad információt.

Visszatérve az első mondathoz, számomra a sátánizmus az a szellemi bomlasztó erő, amely az egészséges társadalomban olyan devianciákat ültet el, mint pedofília, nekrofília, kannibalizmus, totális és parazita hedonizmus, röviden kéjes erőszak. Vagyis szinte minden rosszat, amely egy populáció hosszútávú kilátásait alapjaiban veszélyezteti. Szerintem ma is el kellene őket taposni, ahogyan azt a múltban tették.

2020. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Úgy látom semmit nem tudok a sátánizmusról. Ajánlom a Lavey-féle "sátánizmus". Semmi köze a sátán imádatához.
2020. aug. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*tudtok
2020. aug. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5 Hatalmasat tévedsz. Nem az önzés vallása. Sátán parancsai hasznosak is lehetnek bármilyen ember számára: [link]

E vallás a megvilágosodását segíti az embernek, segít neki nagyobbá válni, az élet szeretetét és a tiszteletet tanítja. :) Itt ez az oldal nyugodtan olvasgathat benne bárki.

2021. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!