Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sátánistáktól akarok kérdezni....

Sátánistáktól akarok kérdezni. Valaki tud segíteni hogy jobban megértsem a vallásotokat?

Figyelt kérdés
Mindig is érdekesnek tartottam a vallást, de úgy a saját vallásommal kicsit "csalódtam" ahogy így rá jöttem...jó lehet velem van hiba (mások szerint is )de érdekel ez a vallás és kíváncsi vagyok rá...nem a hamis, sírromboló faszokra meg az elmebeteg idiótákra akik erre a vallásra folyton rá teszik a "bélyeget". Hanem a igazira, ami nagyon is vonz az utóbbi időben. És igen, gondolom lesz itt olyan hozzászólás is amit nem akarok hallani, de ez van :D nem fog különösebben érdekelni...és mindenki olyan amilyen még mielőtt elkezdenék hogy nem vagyok normális ^^ na de nagyon megköszönném ha segítene ebben valaki, a válaszotok előre is köszönöm ^^ 17/L

2016. aug. 10. 20:17
 1/2 Shiro_ válasza:

Üdv! Én magam ugyan nem vagyok jártas a vallásban, de annak idején kiváncsiságból jómagam is utánanéztem , hogy milyen ez a dolog (természetesen nem az általad említett sírrablós badarságokra voltam kiváncsi).

Külföldi fórumokon ezt az oldalt ajánlották


[link] Ez A LaVey féle sátánizmusról szól.


Illetve itt olvashatsz több fajta sátánizmusró is: [link]


Utólag megjegyzem, hogy angol tudás szükséges mind kettő oldal értelmezéséhez.


Remélem segíthettem.

2016. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm ^^
2016. aug. 11. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!