Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van egy teóriam mit gondoltok...

Van egy teóriam mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Szóval azon agyaltam mi van ha meghalunk akkor ugyenzt az életet éljük újra (mondjuk létrejön egy új dimenzió olyankor) addig amíg ki nem javítsuk a hibákat amiket kell. És gyakorlatilag ha sikerül az a mennyország ha el érjük a megvilagosodast. De erre lehet csak pl 1000 próbálkozásunk van és ha nem sikerül akkor itt ragadunk a földön szellemkent örökre..


Mit gondoltok erről?



2020. júl. 31. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Hát lehet ebben is hinni, és ha te ettől könnyebben elfogadod a halált, akkor hajrá, de sajnos az van, hogy elrohadunk.. a világ meg megy tovább nélkülünk, amíg tud.
2020. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Én abban hiszek hogy valami vam ahalál utá. Vagy szellemként vagy egy uj lélekként de visszatérünk, olyan nincs hogy semmi ne legyen
2020. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

#1 sajnálom, hogy így gondolod, nem baj, legalább kellemes meglepi lesz a halál számodra.:) Ez van, ha valaki nem végez tisztességes önkutatást, hanem készpénznek veszi az adott korabeli dogmatikus paradigmát (jelenesetben a materializmust), és meg van róla győződve, hogy 1) az élet véletlen, 2) az élet értelmetlen, 3) az élet szubjektív élménye, és minden aspektusa semmi más, csak fizikai és biokémiai reakciók összessége, aki pedig mást mond az csak azért mondja, mert fél a haláltól. Pedig nem: sokan azért hisszük, hogy van élet a halál után, mert megtanultuk tapasztalni a lelkünket.


Kérdező, nem tudhatjuk pontosan mi vár ránk, a feltevésed pedig kísértetiesen emlékeztet a The Discovery című netflixes film sztorijára, talán érdemes lenne megnézned.:)

2020. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én abban hiszek, hogy nem hiszek semmibe. Nekem van igazam, mert ez mindennel kompatibilis
2020. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És mi alapján ez a teóriád? Sci-fi persze lehet belőle, de az nem tudományos.
2020. júl. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az a probléma hogy a dimenzió fogalma a tudományban, és az ezotériában két és különböző dolog.
2020. aug. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha az dimenzionális, természetfeletti, vagy ezoterikus elképzelés, hogy azt hiszem, hogy a valóságnak csak egy kis szeletét látjuk, és a valóság egésze egyelőre elgondolás lenne elképesztő számunkra (ha elég ideig él az emberiség, talán közelebb juthatunk végre pár miérttel kapcsolatos kérdésre - és hiszem, hogy vannak rá válaszok), akkor vállalom, ez van.
2020. aug. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*egyelőre egészen elképesztő elgondolás lenne
2020. aug. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
3) Cuki vagy! Ó nekem is voltak rózsaszín felhőim évtizedekig, amikor csak úgy ontottam a szerotonint, meg az endorfint. Így 50 felé, amikor már alig van rokonom, ismerősöm, már a talajon járok.
2020. aug. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen valószínűleg a kérdező látott valamit egy filmben csak nem Emlékszik rá... Hozzáteszem az ötlet nekem is nagyon ismerős valahonnan... (valószínűleg több film foglalkozott hasonlo témával...)

Amugy csak egy ujra gondolas az egész buddhizmus/hinduizmusnak ahol a karma ujra és ujra újjáéleszt minket és ha minden hibankat ki javítottunk akkor mehetünk a nirvanaba a megtisztulásba

2020. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!