Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van egy teóriam mit gondoltok...

Van egy teóriam mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Szóval azon agyaltam mi van ha meghalunk akkor ugyenzt az életet éljük újra (mondjuk létrejön egy új dimenzió olyankor) addig amíg ki nem javítsuk a hibákat amiket kell. És gyakorlatilag ha sikerül az a mennyország ha el érjük a megvilagosodast. De erre lehet csak pl 1000 próbálkozásunk van és ha nem sikerül akkor itt ragadunk a földön szellemkent örökre..


Mit gondoltok erről?



2020. júl. 31. 21:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
29%

#9!

1) Légyszíves ne nevezz cukinak, mert degradáló

2) Az nem ellenérv, hogy más véleményét redukálod endorfinra és szerotoninra. Ráadásul tévedsz, nem az endorfin és szerotonin beszél belőlem, nem tudhatod, hogy én mi miatt gondolom úgy, ahogy. Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy csak a kortizol miatt az a véleményed, ami.

3) Sajnálom, hogy úgy alakult az életed, hogy azt gondolod, hogy a “talajon való állás két lábbal” kizárja azt a lehetőséget, hogy a világ több, mint amennyinek látod. Bizonyára csalódott vagy, és igazságtalannak látod az életet, amire biztosan meg is van az okod, amiért nem is hibáztathat Téged senki; de ez még nem igazolja azt a gondolatodat, amit az első kommentedben fejtettél ki.

2020. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van valami oda át! Annak nem sok értelme van, hogy meghalunk aztán ennyi volt. A test az elpusztul, elhasználódik. De mi v lesz a lélekkel?!
2020. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!