Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerelmi kötés, szerelmi...

Szerelmi kötés, szerelmi mágia sikerült itt valakinek? Szerelmi varázslat bármi, hol találok olyan embert aki segítene rajtam és valós, nem átverés az egész?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerelmi/mágia, kötés, varázslat, sikerült valakinek itt közületek? Ha igen hol csináltattad / kivel?

Akár privát üzenetben is megírhatod, üzenetet látom itt mindig olvasom.

Kérem, tényleg csak olyan illető írjon akinek valóban sikerült, és nem átverésről van szó. Bízom benne hogy valamilyen szinten létezik ez a mágia, hiszen ha nem létezne mondjuk itt sem lenne egy külön kategória-rovat az ezotéria témakörben. Optimista személy vagyok!


( Mi már szerelmesek voltunk egymásba, azután én elrontottam valamit, amit később megbántam.) Ezt csak azért írtam le, nem egy olyan emberhez kéne ilyen mágus, jós, akármilyen varázsló segítsége aki azt sem tudja hogy létezek egyáltalán a világon!

Előre is köszönöm szépen. Nagy segítség lenne. Bajban vagyok szükségem lenne erre ez az utolsó reményem.


Bárki bármilyen hozzáértő mágust ismer, ne tartsa magában akár privát üzenetben is írhat. Köszönöm!


2020. aug. 2. 15:58
1 2
 1/13 anonim válasza:
49%
Ezek mind kamuk, nem létezik szerelmi kötés meg mágia🤦🏻‍♀️
2020. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szerinted nem? OK.

Szerintem igen. Szia!

2020. aug. 2. 17:28
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Tényleg nem létezik. És ez nem egy vélemény hanem egy TÉNY. De ha az idődet/energiádat/pénzedet akarod elpocsékolni és hülyét akarsz csinálni magadból akkor hajrá. De csak mondom hogy többre mennél vele ha nem azt várnád hogy a sült galamb a szádba repüljön hanem ténylegesen tennél azért hogy újra összejöhess azzal a bizonyos személlyel.
2020. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
47%
Ha létezne is, akkor szerinted normális hogy erőszakkal tartanál valakit magad mellett??
2020. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
En vagyok a nagy magus! Gyere szerelmeskedjunk es elvarazsollak :)
2020. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Szerinted létezik, oké, ha van felesleges pénzed nyugodtan szórd el ilyen hülyeségekre! Szia! Szevasz! Viszlát!
2020. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kértem hogy csak olyan válaszoljon akinek egyáltalán van tapasztalata ezzel kapcsolatban! Akár negatív, akár pozitív! Nem a létezését akarom érvelni vagy cáfolni!


(Off Téma: vannak akik szerint a "látók" sem léteznek, az USA-ban pedig néhány államban ha utána néztek még nyomozás során is segítségüket kérik és elfogadott dolog ott.)

2020. aug. 2. 19:39
 8/13 A kérdező kommentje:
Tényleg csak olyan írjon akinek egyáltalán bármiféle tapasztalata van ezzel kapcsolatban!
2020. aug. 2. 19:41
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Van tapasztalatunk. Mégpedig az hogy ez nem egy működőképes dolog. Miért nem dolgozol meg saját erődből inkább azért hosz együtt lehess a személlyel? Ha még arra is lusta vagy hogy a saját boldogságodért tegyél akkor mit vársz az élettől?
2020. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Voltál már ilyen mágusnál személyesen, akik hirdetnek itt interneten? Van valami tapasztalatod? Beszéltél vele? Mi történt?
2020. aug. 2. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!