Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A mi csaladunkal mindig csak...

A mi csaladunkal mindig csak rossz dolgok tortenek balszerencsesek vagyunk szerintem ez miattam van elkoltozek szerinted?

Figyelt kérdés
en magam is egy szerencsetlen ember vagyok olyan vagyok mint akit elatkoztak szenvedesre iteltek na most sztem miattam ilyen szerencsetlen ez a csalad, egyszer 10 eves koromban elmentem taborba egy hetre es az egy het alatt csupa jo dolgok tortentek a csaladal meg csak egy kisfiu voltam de mar akkor is gondoltam magamban ez milyen erdekes, kesobb mikor osztalykirandulasra mentem vagy barhova hosszabb idore szinten ugyanez tortent, meg vagyok gyozodve rola hogy miattam ilyen szerencsetlen ez a csalad idevonzom a rosszat mar felnott lettem erdemes lenne elkoltoznom szted? mert nekem mar ugyis mindegy ők viszont hatha szerencsesebbek lennenek vagy esetleg ha meghalnek az jobb lenne

2016. szept. 25. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hat most semmi kedvem ide leirni reggelig irhatnam a lenyeg az egesz eletem egy fos es sztem a csalad is miattam ilyen szerencsetlen
2016. szept. 25. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig érdekel. Miért te lennél az oka minden rossznak....

Mi a rossz a életedben azon kívül, hogy nincs jó benne?

2016. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyerünk !öntsd ki a szíved!! Hidd el ! Akkor sokkal jobban megértenénk és tudnánk tanácsot is adni!!hány éves vagy?
2016. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Legoman ***** válasza:

Ez attól függ, mit mesélsz be magadnak.

Hasonló hasonlót vonz.

Ha te folyamatosan ezt érzed, és így fogod fel, hogy miattad szerencsétlen a család, akkor az is lesz, és miattad.


Légy már optimista! Keresd meg a jót a rosszban, mert soha nem fog megtörténni az a változás, amire mindig is vágytál. Ha mást nem, legalább pesszimista ne legyél, hanem légy hálás mindazért a sok jóért, amit a rossz mellett kapsz.

Mert más dolog az, amit nem veszünk észre, mint amire figyelünk.

2016. szept. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!