Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy megérzek...

Létezhet olyan, hogy megérzek dolgokat és be is jön?

Figyelt kérdés
Mert mindig is ez volt, de az utóbbi években főleg. kérdez tőlem valamit a párom, hogy szerintem összejön e vagy sem, megtörténik e vagy sem, ez lesz e vagy az. és mindig a megérzéseimre hallgatok és mindig bejön! akármiről legyen szó. munkáról, suliról, családról, pénzről. és már nem foghatom a pozitív gondolkodásra, mert vannak olyan dolgok, hogy szinte már azt mondom a páromnak, hogy na mostmár induljon el oda, ahova indult mert még odaér, pedig semmi esély rá, mégis megérzés alapján mondtam és odaért. hirtelen konkrét példákat nem tudok, de mindenki ijesztőnek és furának tartja. pl mondtam a rokonoknak, hogy szerintem pár hónapon belül találnak egy jó házat és meg is veszik, oda is költöznek és nagyon szuper lesz, még anyagilag is. nem tudom honnan vettem ezt, de fél éven belül megtörtént, pedig nem is kerestek házat. meg álmodok furákat. pl meghalt több ismerősöm, rokonom, és ebből valóban meg is haltak egy-két héten belül. eddig 4-szer álmodtam ilyet és 3 bejött. miért van ez? csak véletlenek? de ezek már nem tűnnek annak. létezik megérzés? vagy valami más? tud valakii erről mondani valamit? mert nagyon érdekel de egyben meg is ijeszt és a környezetemet is.
2010. aug. 4. 10:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
En olyan szemelyrol tudok, aki megerzi masok lelkiallapotat.
2010. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
93%
Hm.. egy kicsit magamra ismertem :) Csak nem Rák vagy?! ;)
2010. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem, én Halak vagyok
2010. aug. 4. 10:33
 4/14 anonim válasza:
90%
Szia én is hasonló vagyok:) Ismerős történet..:)
2010. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%

Ezt olyan felvágósan írtad..."létezik megérzés?"

Nem nem létezik, az emberek még csak nem is hallottak ilyenről és csak is neked van ilyen képességed-.-

Ezek mit kell csodálkozni,mint ha nem tudnád mi van veled?Képzeld MEGÉRZÉSED volt ami bejött...Ez olyan nagyon hihetetlen?Mért kéne félni?Örülj...

Jó a hatodik érzéked ennyi,nem kell ebből ekkora nagy ügyet csinálni...

2010. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történtek hasonló dolgok, bár a családom sosem hiszi el, pedig szinte mindig nekem lesz igazam. Az az érdekes, hogy több rokonommal volt fura álmom a halála előtt, de se előtte, se azóta semmi. Nagyrészt én inkább éleslátásra fogom ezt, leszámítva az álmokat. Én is halak vagyok :)
2010. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ismerek egy olyan embert, aki hallja és látja mások gondolatát.

Azt is megérzi, hogy milyen lelki állapotban vannak a körülötte lévő az emberek.

Még a jövőbe is lát.

Dannion Brinkley-nek hívják.


Valószínű, hogy Neked is van egy hasonló képességed. :)

2010. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok...elírtam:


*körülötte lévő emberek

2010. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
nem
2010. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is meg szoktam érezni egy csomó mindent, bár álmaim nincsenek. Szóval szerintem lehetséges, de akinek nincs megérzése az úgysem fogja soha elhinni, hogy neked van.


A horoszkópot meg hagyjuk...:D Én bika vagyok, ami elvileg túl földhözragadt az ilyenekhez

2010. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!