Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik spirituálisan nagyon...

Akik spirituálisan nagyon erősek azokat elviszik?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon figyelik azokat akiknek nagyobb a spirituális energiájuk és nemcsak figyelik, de különböző, úgymond teszteknek és kihívásoknak vetik alá. Ezekkel tehát valami célt szolgálnak. Netán elvinnének valahová? Mert akkor inkább jobban erősítem magamat, mert nem akarok ezen a szánalmas Világban lenni tovább.
2020. aug. 11. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Kényszerzubbonyban.
2020. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Kik figyelik? Kik vetik alá teszteknek és kihívásoknak? Kik vinnének el valahová?

Miben erősíted magad? Szerintem ne aggódj, amíg rendesen fogalmazni sem tudsz, téged biztosan nem fog elvinni senki a képességeid miatt.

2020. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Ydióta...
2020. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak elolvastad Az intézet című regényt és tényleg elhitted, hogy létezik ilyen :D
2020. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Kik? Hova?
2020. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát nagyon fáradt vagyok mostanság. De a kérdésem válaszaiból látom, hogy az emberek valóban egyre fejletlenebbek és ostobák. Bárcsak valóban elmehetnék innét. Már a halál is jobb - főleg miattatok.
2020. aug. 12. 09:05
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Azért ne keseredj el ennyire. Beállhatnál valami szektába is, ahol ilyen ezo papok meg hasonlók vannak. Biztosan megtalálnád a számodra megfelelő társaságot, csak keresni kell.
2020. aug. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

...mintha nem kerestem volna... akikkel eddig írtam, beszéltem stb. azok mind csak kamuztak s fényesítették inkább magukat és semmi fogalmuk sem volt azokról a dolgokról amikről beszámoltam. tehát csak hazúg, saját kis fantázia világukba belenyomorúlt skizofrén emberek voltak mind.

na de mindegy. belefáradtam. én nem keresgélek s nem reménykedek. tényleg jobb inkább a halál.

2020. aug. 12. 12:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már. A halál semminél nem lehet jobb. Azért nem találtál hiteles embereket ezzel kapcsolatban, mert az ezotéria meg az ilyen spirituális dolgok mind kamuk. Próbálj meg valami más hobbit keresni te is, ha értelmes emberek társaságára vágysz.
2020. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"akikkel eddig írtam, beszéltem stb. azok mind csak kamuztak s fényesítették inkább magukat és semmi fogalmuk sem volt azokról a dolgokról amikről beszámoltam. tehát csak hazúg, saját kis fantázia világukba belenyomorúlt skizofrén emberek voltak mind."

Nem gondolod, hogy ebben az esetben nem másokkal lehet a probléma, hanem veled, ha még senki nem tapasztalt ahhoz hasonlót sem, mint te?

2020. aug. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!