Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatom meg hogy ki...

Hogyan tudhatom meg hogy ki az őrangyalom? Ha az őrangyalomtól azt kérem hogy had béküljek ki (pl) Ritával akkőr ő tudni fogja hogy én melyik Ritára gondolok?

Figyelt kérdés
aki nem hisz az őrangyalokba és csak piszkálni akar kérem h ne írjon...köszi
2010. aug. 4. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt érdemes végigolvasnod:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


Amúgy igen, tudni fogja, kire gondolsz, az őrangyalok ismerik védencük gondolatait.

2010. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :) nem voltam benne hogy tudja
2010. aug. 4. 21:24
 3/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Nem akarlak piszkálni, de szerintem az őrangyal szó (pláne birtokos szerkezetben) nem igazán jó a valóság lefedésére.

Miért kellene tudnod most a nevét?


Igen, ő tudni fogja, hogy ki az a Rita, mert jóval többet tud rólad és a körülményeidről, mint te.

A kibékülésre a szkeptikusok azt mondják majd, hogy csak magadnak adtál utasítást és végre is hajtottad. Ezzel csak azt mondom, hogy ez nem perdöntő, erre készülj fel.

2010. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát csak érdekelne (: nem olyan fontos


értem,hát remélem hogy tud segíteni mert az a "Rita" volt a legjobb barátom (=

köszi a válaszokat

2010. aug. 4. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!