Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan idézhetem meg az...

Hogyan idézhetem meg az őrangyalom?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elsőre nagyon hülyeségnek hangzik, de nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen is az őrangyalom. Nem tudom hogy hogyan idézhetném meg. Szóval ha valakinek van valami ötlete az írja le léci :)
2011. jún. 7. 18:20
1 2
 1/11 skarma ***** válasza:
Őrangyalt szerintem nem tudsz megidézni, mivel Ő ott van veled folyamatosan.
2011. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

lisztet dobaj magad koul es akor majd raesik a lelkere es ojan gombeszeru repulo cucot fogsz latni ha egyaltalan sikerul radobnod me lehet h elmegy onnan ahova dobod szova elszor csugd be az ajtot es az ablakokat

es lebeg nem latod a labnyomat!!!

2011. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Killgun ***** válasza:
Meditálj,ne legyenek gondolataid,érezz nehézséget a testedben.Ilyenkor kezd el hívni az őrangyalod.Próbáld kinyitni az érzékszerveid,érezd,hogy hozzád ér,ha megteszi,halld,ha hozzád szól,ha megteszi,lásd,ha megjelenik,ha megteszi.Előfordulhat,hogy csak megjelennek a szavak a fejedben,szóval ezért kell,hogy ne legyenek gondolataid.
2011. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
látni nem fogol semmit! de meditácio alatt ami a képzeletedben jön kép akkor ő lessz az.! De ingával tudnál kommunikálni vele.
2011. jún. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha létezik őrangyal, akkor most is ott van Veled. Nincs miért megidézni
2011. jún. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
előttem szólóknak van igaza. am hallottam egy olyat (ha ez megnyugtat-.-) hogy ha éjfélkor elkezded mosni a tükrödet akk megjelenik.
2011. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nézz bele a tükörbe és mond el háromszor hogy őrangyal őrangyal őrangyal.. és akkor megjelenik
2011. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na ez egy nagyon jó kérdés mivel énis szeretném meg idézni az őrangyalomat és fel veni vele a kapcsolatott....csak az az egybaj hogy nem tom hogy vegyem fel vele a kapcsolatott mert látam hogy sokk fajta módon lehett de nem próbáltam ki..Szóval tényleg énis szeretném meg tudni a módját hogyanis idézhetném meg....de a szteptikus emberek kíméljenek mind mindíg:)
2011. jún. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem kell hogy megidézd, s szerintem nem is lehet. A lényeg hogy ott van melletted. Csak hidd el!:)
2011. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)))
2011. okt. 29. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!