Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek az őrangyalom volt?

Szerintetek az őrangyalom volt?

Figyelt kérdés
Láttam egy elég borzasztó videót, egész nap csak azon járt az agyam, lefekvés előtt megkértem az őrangyalomat hogy hadd álmodjak egy jót, ne a szörnyűség legyen még az álmomban is és tényleg jó álmom volt! Másnapra el is felejtettem minden rosszat:)
2011. jan. 17. 11:07
1 2
 1/15 Bretso ***** válasza:
37%
Nem, nem az volt.
2011. jan. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ez csak az az álmod volt, amelyikre emlékszel. Ezen kívül még álmodtál vagy 10-et minimum. Minden éjszaka álmodsz egy csomót, de nem biztos, hogy emlékszel bármelyikre is. Arra az álmodra emlékszel legnagyobb eséllyel, amit azzal szakítasz meg, hogy felébredsz. Az őrangyalod pedig nem hiszem, hogy sztahanovista.


Szóval én a nemre tippelnék.

2011. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Kedves Kérdező !


Figyelj , én mostanság ellégé foglalkozok a témával (őrangyalok). Igen is lehetet az őrangyalod , de ahozz hogy ő legyen akkor neked 100%-ig hinned kell benne.Kicsit az előző kommentelővel is egyetértek.

Nekem születtésem óta tudják , hogy különleges vagyok. Én tudom érezni/hallani a szellemeket illetve tudok őrangyalt idézni. Ha szeretnél még valamit tőlem/rólam megtudni kérlek írj ide : claudia2000@citromail.hu


11/L

2011. jan. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

11/L még el sem olvastam a korodat de már 100%-osan tudtam hogy hány éves vagy :D


Túl sok Szellemekkel suttogót nézel kicsim!

2011. jan. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Utolsó gyökér vagy ! xdxd
2011. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

B@szus te kiscsaj ,ne hidd magadrol h te valami ultra mega hiper szellem erzekelo bisz-basz vagy mert ha lenne is valami igazsag abban amit mondsz nem csak te egyedul erzekeled.

Es nem csak 5 darab van belole a vilagon es az 5-bol 1 tevagy,mert akarki ismetlem akarki erzekelhet/eszlehtek szellemet.

Es aztan mar a szemely dolga ,hogy minek hiszi az esetet.

2011. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Utcsó veled értek egyet! :)
2011. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Sajnos nem sok jót ír a Biblia a jövendőmondókról, igézőkről, halottidézőkről, titokfejtőkről stb.....

Milyen lélek van bennük és milyen lesz az ítéletük.

olvassa el 5.Mózes 18: 10-12 részét a Bibliából.

2011. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ide figyelj én attól független hány éves vagyok ez igen is így van , szóval pofa be !


A kérdezőnek írtam és nem nektek KUSS !


Ráadásul nem néztem a Szellemekkel sutogót !!!


:( Köcsögök..

2011. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Különben is 14/L -t írtam , de tök mind1 ..
2011. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!