Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Manifesztáció kérdés! Miért...

Manifesztáció kérdés! Miért van az hogy bármit elképzelek, mindig az ellentétje valósul meg?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, katolikus családban nőttem fel. Ezt csak azért írom, mert nem vagyunk ilyen nagy ezotériás család, Istenben hiszünk.

Anyám viszont mindig azt mondogatta hogy " a gondolatnak teremtő ereje van". Szóval ő a pozitív gondolkodásra tanított, hogy azt vonzzam be, ne a negatívat.

Viszont. Már évek óta rájöttem, hogy bármit elképzelek, annak az ellentéte valósul meg. Mivel halak csillagjegyű vagyok, elég sokat szoktam "álmodozni", elképzelni szituációkat.

Mondok néhány példát:

- írt egy ismerősöm hogy a házunk melletti buszmegállóban van, találkozzunk. Én nem akartam vele találkozni. Elképzeltem hogy lemegyek és találkozok vele, ölélés mizu veled-mizu veled stb. És amikor lementem nem találkoztam vele (kutyát kellett levinnem amúgy sétálni), pedig ott volt valahol 10 méteres körzetben.

- vagy pl nyaraltunk, vizes lett a bérelt kocsi kulcsa és nem működött, nem tudtuk elindítani a kocsit. Pedig szét szedte párom, megszárította meg minden. Én meg elképzeltem magamban hogy segítseget kell hívni, meg hogy vonattal kell tovább utazni, erre rögtön megjavult a kulcs és elindult a kocsi.

- vagy x kaját akartam enni vacsorára. Már elképzeltem ahogy eszem. És a sok étterem közül egyikben sem találtunk olyan kaját,pedig egy telejesen egyszerű kaja volt, és végülis nem is étteremben vacsiztunk hanem elmentünk cukrászdába (pedig mindig rendes kaját eszünk vacsira, sosem sütit).


Ezek most olyan nagyobb, érdekesebb sztorik voltak, de napi szinten előfordulnak ilyen apróságok.

Komolyan, már ott tartok hogy ha nem akarom hogy valami megtörténjen, akkor elképzelem.


Ez ellen lehet tenni valamit? Miért van ez? Meg tudom ezt fordítani, hogy az teljesüljön amit elképzelek, vagy mostmár inkább hagyjam, és maradjon így?


2020. aug. 21. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Ez a képzelősdi egy szélhámosság, senkit sem ismerek, akinek bejött volna, pedig hisznek benne. És nem esik le nekik, hogy sosem valósul meg, amit így akarnak.
2020. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Pont ez az egyik oka annak hogy nem működik a gyakorlatban ez a vonzás törvénye marhaság.

Egyszerűen az elméd nem tud elég fegyelmezett lenni ahhoz, hogyha elképzelsz valamit, akkor ne motoszkálna ott az agyadban a mi van ha mégse vagy úr isten mi van ha pont az ellenkezője lesz.

A pozitív gondolkozás tényleg nagyon fontos , az is hogy a sikerre , jó dolgokra koncentrálsz , de hiába vizializálod te rendületlenül a lottó ötöst, tudat alatt úgyis tudod hogy ennek az esélye kb nulla .

2020. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Ez a gondolattal teremtés utoljára a Bibliában sikerült.
2020. aug. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
58%

Szerintem te csak egyszerűen nagyon vizuális vagy.

Én is sokszor elképzelek dolgokat,millió témával kapcsolatban.

De ne keresd inkabb az összefüggést.

Néha jobb nem túlgondolni és kész

2020. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Hanyagold a tevékenységet, ne vizualizálj egy ideig semmit. Közben pedig győzködd magad, hogy minden úgy történik ahogy vizualizálod. És később amikor újból alkalmazod, esélyes, hogy már az időközben beprogramozott módszer szerint fog működni. :)
2020. aug. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!