Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit láthatott annak idején a...

Mit láthatott annak idején a dédmamám?

Figyelt kérdés

Felnőttként gyakra eszembe jut az a történet, amit sokszor elmesélt nekem, mialatt rám vigyázott annak idején.


Azt mondta, amikor fiatal nő korában (kb a 40-es években lehetett ) nyitott ajtónál tevékenykedett ( emeletes ház, körfolyosó ) valami furcsa, idegen férfi jelent meg a bejáratnál és a mosógépe felől érdeklődött elég agresszíven vagy valami ehhez hasonló és a hangszíne különös, gépies hangzású volt a mama visszaemlékezése szerint. A mozgását is említette, de arra már nem emlékszem, kb 20 évvel ezelőtt hallottam tőle.


A másik egy újságos volt, akinek szintén bizarr beszédstílusa volt és félrecsuklott a nyaka, amin varrásnyomok voltak végig, körben.



Pici koromban mindig kértem, ha van, akkor meséljen ilyen furcsa emlékeket. Az édesanyám sokszor töltötte az idejét csillagászati témájú dolgokkal és az idegenekkel foglalkozó irományok is megfordultak a gyűjteményében, amiket megtaláltam..szóval, így kerültek beszédtémába akkoriban.


Annyit tudok a dédiről, hogy a férje valami rendészeti területen dolgozott...furcsa, mindenesetre...


Kíváncsi voltam, ki mit gondol erről...valami kísérlet..vagy valami hétköznapi??



2020. aug. 21. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Álmot. (" ..kb a 40-es években lehetett.."...."...idegen férfi jelent meg a bejáratnál és a mosógépe felől érdeklődött ...." Nézz utána a mosogépek eltejedésének Mo-on!)
2020. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erről beszélek, ez a lényeg, neki sem volt ilyesmi és ez a férfi erről érdeklődött
2020. aug. 21. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
"Erről beszélek, ez a lényeg ....." Talán ez az ami legkevésbé sem jött le a kérdésedböl. Örülök, hogy válaszom alapján rájöttél, mit is kérdeztél!
2020. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Szóval olyan korban érdeklődött a férfi mosógépről, amikor az még nem is volt?
2020. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom, mit láthatott, de elég különös valóban. A mosógépes akár lehetett egy arra tévedt bolond ember is. Lehet, nálunk még nem jött divatba a mosógép, de mondjuk külföldön már lehetett ás hallhatott róla.

Az ujságos nem tudom. Gondolom, valami baleset nyoma volt a nyakán. Ha újságos volt, akkor gondolom, látta a környéken többször is.

2020. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Talán a feketeöltönyösök ezek lehetnek robotok, klónozott beprogramozott elméjű emberek nem lehet tudni viszont aki ufókkal idegenekkel egyebekkel foglalkozik azt felkeresik és figyelmeztetik hogy hagyja abba a kutatásait mert neki/a szeretetének baja esik. Általában magasak gépies a beszédük érzelmeket nem tudnak kimutatni sápadtak és fekete öltönyben járnak.
2020. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!