Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen spirituális magyarázat...

Milyen spirituális magyarázat lehet erre?

Figyelt kérdés

Nos mióta egy új városba költöztem az adott városban sehogyan sem megy az ismerkedés. Néha-néha találok olyan lányokat akikkel lehet randizgatni és ismerkedni, de egy idő után látszik, hogy már nem olyan nyitottak rá vagy pedig teljesen elkopnak.

Néha egy teljesen tökéletes randi után is eltűnnek a lányok azzal az indokkal, hogy ők nem tudnának többet belelátni a dologba, mint barátság.


Azonban az ország többi részén lévő lányokkal teljesen rendben megy az ismerkedés és abban az esetben is, ha nem akarnak továbbismerkedni vagy adnak rá egy logikus magyarázatot vagy pedig valami komoly indokot adtam rá, hogy ne maradjon így.



2020. aug. 25. 10:53
A kérdező szavazást indított:
A hely nem az én rezgéseimnek van szánva
Egy átok van rajtam ami azt akarja tőlem, hogy távkapcsolatban éljek vagy pedig ne ott találjak magamnak lányt
Bátran ismerkedjek ott. Feltehetően elrontottam valamit az összes eddigi lánynál vagy pedig ők nem passzoltak hozzám
Ez egy jel, hogy az igazi nem arrafelé található számomra
Ez éppenhogy egy jel, hogy az igazi arrafelé található
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

* Az ott élő lányok semmi érdekeset nem találnak benned.


Én erre szavazok.

2020. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
60%
Nem lehet hogy az új városban a lányok gondolkodnak is, míg mondjuk pl Pesten az eszüket Prada táskában hordják egyből a tampon mellett 😉😂
2020. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kérdezz meg egy látót.
2020. aug. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van különbség rezgésben a városok között az tuti. Lehet, hogy ide már nem vagy annyira izgalmas, mint voltál a régi közegben, de lehet ezen mit javítani. Vicceld meg, egrecíroztasd a büszke bukszákat, legyen számukra egy kis meglepi kihívás az életben. Hasonlattal élve, az elmacskásodott macáknak húzd meg a farkát! :)
2020. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
🌪️😭😭😭
2020. aug. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kolbász2 válasza:
Ez mind orbân titkos agykontrollaló gépènek az oka
2020. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!