Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van egy kábitószeres ember...

Van egy kábitószeres ember aki fűvel él, nem beszélek vele, mindössze tudni róla hogy bünözö,és néha azt veszem észre hogy több napra is megpróbálja a gondolataimat elfoglalni, szenvedésre kényszeriteni, és az a kérdés hogyan tudom ezt megszüntetni?

Figyelt kérdés
Én nem foglalkozok bűnözéssel, semmilyen legális mámóritószerrel sem, egyszerűen azt akarom hogy hagyjon békén, és amikor ujrakezdi a szenvedés napokat én egyből tudjak ellene tenni. Kérem trollkódók, nem normális hozzászólások,nemkellenek. köszönöm

2020. szept. 16. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
nem tudom te milyen szert hasznalsz de lehet nem kene
2020. szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2020. szept. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Grimfox ***** válasza:
59%

Az majdnem teljesen biztos, hogy nem a füves illető "szállja meg" a gondolataidat. Hogy mi okozza ezt az érzést, azt távolról csak találgatni lehet.

Ha idegen behatások ellen akarsz védekezni, akkor hordhatsz magadnál, lehetőleg medálként egy normális(felfelé álló) pentagrammot, vagy egy darab krizopráz nevezetű követ. Mindkettőt nagyon könnyű beszerezni. Mindkettő annál hatékonyabb, minél tovább hordod őket magadnál-magadon. Mindkét említett tárgyról úgy tartják, hogy védi a viselőt az idegen behatásoktól. Ha a probléma fennáll akkor is, amikor hordod ezeket a tárgyakat, akkor az, amit érzel nem kívülről jön.

2020. szept. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Jelentsd fel. Sétálj be a rendőrségre és mondd, hogy egy kábítószeres megpróbálja a gondolataidat elfoglalni.

Írj ha kiengedtek.

2020. szept. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Legutóbb még egy Fidel Castro által működtetett rádióadó volt az agyadban, kedves Kérdező! Az hogy múlt el? Na, ugyanígy kell elmúlasztani a drogos bűnöző jelenlétét is a fejedben.
2020. szept. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondtam hogyha trollkodni akarsz akkor kopj le,kedves trolkodo kötekedő válaszadók,erre nincs szükség hogy szítsál, nemhogy örülnél hogy valaki kimondja amit tesem mersz mert gyáva vagy,troll örült.
2020. szept. 16. 18:10
 7/9 anonim ***** válasza:

"Kérem trollkódók"

Én pedig téged kérlek, ha megkapod a trollódot, küldd el nekem is, hogy könnyebben felismerjem őket!

.

Két trollkódot máris elárulok neked:

- a hosszú ó használata és

- szóközgyakorielhagyása.

2020. szept. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt ott baszcsiztad el h megismerkedtél vele 😊
2020. szept. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Trollkódóknak, csináld nyugodtan, majd jót röhögök, alig várom,csináld
2020. szept. 17. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!