Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történhetett,...

Szerintetek mi történhetett, abban 8-as és 9-es számmal végződő évben?

Figyelt kérdés

2008 év volt valaminek a jó remény kezdete, egymás után jó és szerencsés dolgok történtek velem. Egészséges voltam. Akkor volt életem csúcs ponton.

2009 év volt bukások és szerencsétlenség éve. Egymás után szerencsétlenségek, veszteség történtek velem. Beteg voltam. Amit 2008-ban volt azt mindent elvesztettem.

10 évvel később...

2018 év volt valaminek a jó remény kezdete, egymás után jó és szerencsés dolgok történtek velem. Egészséges voltam. Akkor volt életem csúcs ponton.

2019 év bukások és szerencsétlenség éve. Egymás után szerencsétlenségek, veszteség történtek velem. Beteg vagyok. Amit 2018-ban volt azt mindent elvesztettem.


Miért pont 8-as és 9-es számmal végződő évben történtek meg velem? Ezeknek számoknak vagy évnek van valami jelentősége?



2019. jún. 14. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez így megy a természetben is . Egyszer sok alma terem, máskor meg kevesebb.
2019. jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Azta! Bocsi, hogy válaszolni nem tudok rá, de remélem, hogy valaki fog tudni, mivel velem pontosan ugyanez történt / történik!
2019. jún. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Az emberi élet 9 éves periódusokra bontható. Általában a 9. év felé lezárul valami, hogy egy újnak, azaz az 1-es évnek átajda a helyét. Igen, lehet ez a lezárásos időszak kemény, küzdelmes is, de utána új energiák jönnek ami magasabb szintekre terel vagy új utak ,kezdetek felé visz.
2019. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!