Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az hogy különböző...

Miért van az hogy különböző érzelmekhez különböző szagokat/illatokat érzek? Jó tudom bután hangzik de így van.

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy ezt mi okozhatja,de az érzelmeimhez különféle szagokat/illatokat érzek...xD Elég fura.:D

Meg nagyon gyakran előfordul ha pl a tv-ben nézek egy főzőműsort és olyan ételt csinálnak amit még soha életemben nem láttam/ettem megérzem az illatát,és később ha találkozom ezzel az étellel tényleg olyan az illata amilyet éreztem.Ugyan ez van azokkal az ételekkel is,amiket már ettem.


Gondolom most páran azt hiszitek komplett idióta vagyok,de nem baj.:D Az értelmetlen hozzászólásokat azért ha kérhetem mellőzzétek.


Köszi! ^^


2010. aug. 8. 14:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és nem tudom jó-e a kategória de gondoltam ide valahogy jobban illene... :D
2010. aug. 8. 14:28
 2/4 anonim válasza:

ez gondolom azért van,mert a vízuális képességet nagy és ezért is van az, hogy érzed az illatát, mert agyban össze rakod azokat a fűszereket és az illatát is egyben!minden az agyadban játazodik le!

nekem a mai napig vannak olyan illatok ami gyerek koromban kellemes emberhez főzödik és, ha megérzem a dezsávű érzéshez tudom hasonlítani!

2010. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ilyeneket én is szoktam érezni és eggyetértek az elöttem szólóval!
2010. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kisebb koromba volt hasonló, de én a számokkal voltam így, hogy valamiféle érzést fűztem hozzájuk vagy inkább tulajdonságokkal ruháztam fel őket:).

2010. aug. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!