Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Két ember szavak nélkül is...

Két ember szavak nélkül is megérzi a köztük lévő vonzalmat, vibrálást? Ti megérzitek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
persze :) De ez emberfüggő is. Egy elhanyagolt, lázadó tini és egy érett férfi közt van különbség, tehát ez az érzelmi érettségtől is függ, mennyire érezhető.
2010. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
93%
Ha a "Nagy Terv" szerint a két ember közt egy kapcsolat kialakulása előnyös lenne (és ez megalapozott, előre tervezett dolog, vagyis a két lélek már megbeszélte ezt a születésük előtt) akkor érezhetnek ilyen különös vibrálást, vonzalmat. Hogy pontosan mit éreznek, az változó, és sajnos (vagy szerencsére?) ez a dolog nem kötelező, a szabad akaratunk miatt lehet, hogy meghiúsul minden.
2010. aug. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
95%

Mivel kérdezted, hogy "Ti megérzitek?", elárulok egy nagyon személyes dolgot, remélem nem terhellek vele.

Kamaszkoromban az egyik iskolai bálon lassúztam (ez tánc) egy lánnyal és szorosan magamhoz öleltem. Az ilyenkor szokásos fiziológiás reakció (kezdődő erekció XD) helyett (vagy mellett, már nem tudom) nagy megnyugvást éreztem, mintha 2 mágnes ugrott volna össze és mintha valami barátom súgna, a bal fülemben azt hallottam hogy "ez a lány jó lenne feleségnek". Nem szoktam "hangokat hallani" de ez ilyesmi volt. Persze nem történt akkor semmi. Sok víz lefolyt még a Dunán. Nemrég volt a 20. házassági évfordulónk.

2010. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Igen persze, hogy lehet "érezni a vonzalma" de egy hosszútávú kapcsolatban fontos a kommunikáció is, nem csak a fél szavak:) Persze jó az amikor tudja, hogy mit akarok mondani, ha egymás után hajtogatom, hogy "jajj az, izé...tudod":)


L/18

2010. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
természetesen,de nem olyan, amit egyszerűen le lehet írni. te is érezni fogod a megfelelő emberrel ;)
2010. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen ember, de csak én érzem.

Én elsőre megéreztem ŐT, ismerős volt, tudtam, h mi valamikor egyek voltunk, még gyerekként, ő is érezheti valahol, mert volt kapcsolat, nem szerelmi, baráti viszonyról beszélek.

A furcsa az, h ő nem ismer engem, semmilyen formában nem hangolódott rám, én azt is megérzem, hogy összefutunk valahol.

2010. aug. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ja... mi is vibráltunk , aztán még egyet-kettőt .

A 21. évben egyszer csak elváltunk.


vibrálhatsz , remeghetsz oda-vissza az semmire nem biztosíték, legfeljebb jó volt érezni akkor, mert hiszen 20 évig senki nem tud folyamatosan vibrálni, legfeljebb "csak" szereti még a párját .


azonnal tessék lejönni a földre , mert megütöd magad !!

2010. aug. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!