Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megszálló, földhöz kötött...

Megszálló, földhöz kötött lélek, lidérc, ördög, démon és egyéb entitások eltávolítását te hogyan csinálod? Úgy, hogy ne is jöjjön vissza.

Figyelt kérdés
Kérem, olyan írjon, aki nem kötözködni, osztani vagy humorizálni akar, hanem jóindulatúan segíteni.

2020. okt. 20. 08:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Úgy érted, hogy hogy csinálom magamon, vagy hogy hogyan használom máson a módszereim?
2020. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Úgy véltem, hogy a módszer ugyanaz lehet másokon, mint magunkon, de amennyiben különbözik, akkor mindkettő érdekel.
2020. okt. 20. 09:07
 3/15 A kérdező kommentje:
(A 3. hozzászólás az 1. hozzászólóhoz szól.)
2020. okt. 20. 09:09
 4/15 anonim ***** válasza:

09:01-es vagyok


Köszönöm a kiegészítést.


Szép napot kívánok neked, kedves Kérdező.

2020. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Jól van, úgy látom, nem olyan fontos neked ez a démonűzés dolog, csak unatkozol.
2020. okt. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Én meggyújtok egy gyertyát és közben meztelenül üvöltözöm, hogy MENNYÉL EL! MENNYÉL EL! MENNYÉL EL!

Mindezt célszerű videóra venni és youtube-ra feltölteni. Akkor biztosan nem térnek vissza.

2020. okt. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Grimfox ***** válasza:
79%

Rituáléval. Vannak eszközök, amikről úgy tartják, hogy az ártalmas szellemek nem kedvelik, vagy félnek tőlük. Ilyen a tömjén, a mirha, és a zsálya. Ezeket füstölni érdemes. Vizipipaszénre szórod, és utánpótlod az elégettet, amíg a szén teljesen el nem hamvad. A tiszta hangú réz, vagy más fémharangok is használatosak. A rendszeres harangozás előtt csak ritkán húzták meg a harangot. Mise előtt, viharjelzésként, ellenségre való figyelmeztetésként, és a gonosz elűzése céljából. Temetéskor a lelket is ezért(többek között) kísérik haranggal. A füstölés, és harang, vagy csengő mellett még ott a gyertya is. A gyertya lángja fény, rituáléban használható arra, hogy a fényével elűzd az ártó szándékú szellemeket. Mivel a gyertyának sok más felhasználási módja is van, ezért ez csak rituáléban érvényesül. A sima konyhasó nem rommá kemikáliázott változata, a kősó, vagy tengeri só is ősi idők óta használatos a gonosz távoltartására, és elűzésére. Önmagában ez sem sokat csinál, maximum ahol a sót tartod, oda nem megy ilyesmi. Ehhez is szertartás kell.

Azaz van füstölő, harang, vagy csengettyű, gyertya, és só, amiket könnyen beszerezhetsz, és rituáléban használhatsz.

Ha nem tudsz rituálét sem összehozni, akkor maradj a füstölőnél, de legalább azzal a határozott szándékkal gyújtsd meg, hogy elűzd vele az ártó szellemeket. A távoltartás már más téma, ahhoz amulettek kellenek. Ugyanakkor ha rendszeresen tapasztalsz ilyen szellemeket magad körül, akkor a probléma forrása te vagy, úgy élsz, vagy olyan dolgokat csinálsz, amik vonzzák ezeket. A távoltartás érdekében ezen kell változtatni.

2020. okt. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#9. Köszönöm a részleteket. Minden van itthon, amiket felsoroltál.

Bár én arra gondoltam, hogy valamilyen imával lehetne elvégezni az eltávolítást vagy távol tartást.

Régebben volt egy látó ismerősöm, aki azt mondta, hogy a megszálló eltávolítás esetén a "begyűjtőket" kell hívni és ők elviszik a lelket a megfelelő helyre. Ez oké.

De mi van az ördögökkel, démonokkal, őket hova kell vitetni?

Az illető ismerősöm már távozott ebből a dimenzióból, így tőle nem tudom megkérdezni.


Mindenesetre igénybe veszem az általad felsorolt eszközöket is.


Nem érzem úgy, hogy lenne rajtam megszálló, más miatt kérdeztem.

2020. okt. 20. 11:41
 9/15 A kérdező kommentje:
Vagyis tömjén nincs, csak tömjén illóolaj - de gondolom, hogy az is megfelelő.
2020. okt. 20. 12:02
 10/15 Grimfox ***** válasza:
A tömjén illóolaj nem az igazi. A tömjén füstje az, ami a szükséges tulajdonságokkal bír. De helyettesítheted sima, kiszárított zsályalevelekkel is. Én neten rendeltem a tömjént, egy adagot potom pénzért, és elég sokáig elegendő, mert hát nem kevés füstöt csinál már pár kis darabka is. Az illóolajok inkább élvezeti cikkek. A füstölő az igazi. Ha sikerül egy olyan rituálét összeállítanod, ahol a tömjén illatát határozod meg szimbólumnak, akkor lehet, hogy az is működik. Esetleg megpróbálhatod azt csöpögtetni a parázsra. Még nem próbáltam.
2020. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!